Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért akar mindenki drága,...

Miért akar mindenki drága, márkásabb babakocsit venni?

Figyelt kérdés
Elsőre talán bután hangozhat a kérdésem, de folyton azt olvasom itt, hogy a drágábbnál drágább babakocsik közül nem tudnak választani az anyukák. Nekünk 2 is van, egy télies és egy nyári, olcsó, de jó minőségű babakocsik, amelyek ugyanúgy fel vannak szerelve és nem is csúnyák, csak épp nem nagy márkák! A kettő együtt nem került feleannyiba, mint némelyik gyönyörű, de méregdrága darab! Ennyire számít a külső?
2010. márc. 22. 12:51
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
Úgy látszik már normálisan nem is lehet válaszolni egyeseknek..Nem bunkóságból és nem vitatémaként tettem fel a kérdést! Egyébként nem élünk rossz anyagi körülmények közt, megengedhetném a drágább babakocsit is, de ahogy itt írta is az egyik válaszoló, én is feleslegesnek tartom a méregdrága babakocsikat, amikor úgyis le kell hamar cserélni vagy épp kinövi a gyerek. Nem is értem hogy lehet ennyire felháborodni egy ilyen kérdésen, akinek nem inge nem veszi magára, aki meg igen, az meg olyan nagyon okos is lehet..
2010. márc. 22. 13:55
 12/47 anonim ***** válasza:
17%
Nem mi válaszoltunk rosszul hanem te tettél fel egy felesleges kérdést! Mégis mitől lesz az rossz ha valaki drága babakocsit vesz? Te is megtudnád, oké örülj neki. Máshogy gondolkozol, ennyi, ezért még nem kell egy kérdést feltenni!
2010. márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom miért kell azonnal leugatni a kérdezőt, ő csak kiváncsi volt.Én is nézem sokszor, hogy 200.000-es babakocsikkal villognak, amik ráadásul egy kalap sz..t nem érnek.Én megvehettem volna, telt volna rá, de minek?vettem egyet használtan 18.000-ért, és tökéletes.Látom, hogy a csilli-villi kocsisok elakadnak a járdán, mert hiába lakok megyeszékhelyen, belvárosban, a járdán 20 centi széles repedések vannak.Az ismerősöm most vett 95.000-ért.30 centi széles a mózes része, egy beöltöztetett, betakart gyerek nem fér bele, kicsi a kereke, de az kellett, mert jól néz ki.Szóval én egyet értek a kérdezővel, sokan rongyrázásból vesznek olyat.Persze nem mindenki, vannak tényleg nagyon jó, praktikus, sokáig használható márkás és drága kocsik is, de minek, ha az olcsóbb is tudja ezeket.LEHET LEPONTOZNI!!!

/Z/

2010. márc. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
14:11-es:én is erre akartam kilyukadni, senkinek nem becsülöm le a babkocsiját, csak nekem érthetetlen, hogy miért nem felel meg egy ugyanolyan jó babakocsi feleannyiért. Egyszerű kérdés volt, hogy miért jobb a drága, mint az olcsóbb, ha ugyanazt tudja. De úgylátom néhányan nagyon a szívükre vették..
2010. márc. 22. 14:21
 15/47 anonim ***** válasza:
28%
De mire volt kiváncsi? Úgy sem fog senki ideírni hogy " én megvettem a 200ezres babakocsit mert nekem csak az számit hogy néz ki!" Ugyan már! Mi van ezen megbeszélni való? A te 5ezres babakocsid tökéletes, a 300 ezres meg nem ér semmit. Oké légy vele boldog. Nem igaz hogy ennyire unatkoztok!
2010. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
14:21-es ha ideges vagy szedjél hangyát..
2010. márc. 22. 14:22
 17/47 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam volna, hogy egy egyszerű kérdés ennyire kiakaszt egyeseket!
2010. márc. 22. 14:28
 18/47 anonim ***** válasza:
42%
Akkor miért nem így tetted fel? A kérdésedből süt a lenézés, mert "biztos ennyire számít nekik a külső"... Csöppet sem a kiváncsiság és az értetlenség jön le belőle, hanem az utálkozás, mint mindig... Én szeretem a márkás ruhákat, húűha, most akkor mi lesz? Nem mindegy ki hogyan él?
2010. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
48%
Minek válaszolsz akkor, ha nem érted meg nem érdekel a kérdés?Ha ilyen idegbeteg vagy, szedjél nyugtatót.Ha meg az a véleményed ami, miért nem tudod nyugodt hangnemben értelmesen leírni?
2010. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
46%

Nem az ár a lényeg hanem hogy praktikus legyen!

Az meg tényleg túlzás szerintem amikor valaki csak azért ad ki plusz 80ezer ft-ot mert adott esetben rávan írva a márkája és milyen menő.

A másik ilyen amikor megveszik a 2 hetes babának a NIKE cipőt-a frász jön rám-buliból,meg eltenni emlékbe okés na de hordani?!

Ha valakinek van is rá kerete akkor is pazarlás!!

Nem hiszem hogy nem tudná okosabb dologra költeni:-)


Mi 40ezer ft-ért vettük egy nagyon praktikus,téli-nyári mindennel felszerelt babakocsit.:-)

2010. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!