Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért akar mindenki drága,...

Miért akar mindenki drága, márkásabb babakocsit venni?

Figyelt kérdés
Elsőre talán bután hangozhat a kérdésem, de folyton azt olvasom itt, hogy a drágábbnál drágább babakocsik közül nem tudnak választani az anyukák. Nekünk 2 is van, egy télies és egy nyári, olcsó, de jó minőségű babakocsik, amelyek ugyanúgy fel vannak szerelve és nem is csúnyák, csak épp nem nagy márkák! A kettő együtt nem került feleannyiba, mint némelyik gyönyörű, de méregdrága darab! Ennyire számít a külső?
2010. márc. 22. 12:51
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
82%

Szia! Hát valóban vannak túlzások is ahol nagyon sok esetben csak egy nevet fizetsz meg és nem is biztos hogy olyan szuper minőséget kapsz, mint pl az állandó kerékhibás pierre cardinok.

Úgy vettem észre minél drágább egy babakocsi annál dizájnosabb is, viszont némelyiknél pedig valóban van minőség az ár mellett.

2010. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
30%

Aki megteheti megveszi ha meg akarja, nem értem miért zavar ez téged... Engem jobban idegesit hogy valaki annyira unatkozik, hogy már ilyen dolgokkal foglalkozik.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, talán mert a márkában jobban biznak. Nekünk márkás a babakocsink, de nem volt méregdrága.20ezer körül . Így is lehet! De van hogy számít a külső is valakinek. Én mégsem szólom meg azokat akiknek nem márkás a babakocsijuk. És őszintén szólva nem is foglalkozom ilyenekkel...

De ha érdekel az autósülést 40ezerért vettük! Máskásat, nagyon máskásat! Miért? Mert abban bizom, mert átment az összes lehetséges törésteszten jó eredményekkel. És mert nekem ennyire fontos a babám biztonsága!

Lehetne erről is topikot nyitni nem gondolod?

2010. márc. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom. A mienk is kis márka és nem drága, de nekünk bejött. Bár nekünk csak egy van, egy télies, de nyáron is jó volt.
2010. márc. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
82%
nekünk is kettö van és egyiksem volt drága.Az egyiket a kisi keresztapja vette viszont a másikat mmi és mind a kettö tök jol szuperál.A második kicsihez pedig nem is veszünk mert jo az amelyik az elsönek volt.
2010. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
13%
És neked mi közöd van ehhez, miért fáj? Aki tud vegyen olyat amilyet akar.
2010. márc. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
85%
Mert megtehetik, nekünk egy van 36ért vettük, nem márkás van hozzá bébihordó, lábzsák, nekünk ennyire futotta és örültem mikor ezt is megtudtuk venni.
2010. márc. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
19%
Én etetőszékből is olyat vettem,aminek az ára felér egy minőségi babakocsiéval.Na ehhez mit szólsz?
2010. márc. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
75%

Azért veszik, mert még tapasztalatlanok. Én is anno hetekig molyoltam a netem, mert a kicsikémnek a legjobb kell és mi az h használtat, pfffúúj, dehogy . Legyen új!!!!


Hahahaha... aztán megszületett és rájöttem mi a fontos egy-egy korszakánál a babakocsinál. Pl. amíg kicsi fontos volt, h lepattintható a mózes, aztán fontos volt, h könnyű legyen, aztán vettünk egy szaladgálós kiskocsit, de a lányomnak új korszaka lett és ugyan már egy könnyű kocsit igényelt a súlya, de olyat ami elég hosszú, h egyévesen elférjen benne.

Röviden: TÖKÉLETESEN FELESLEGES egy drága márkásat venni, mert úgyis veszel majd még mellé 3 másikat - és akkor már letojod nagy ívben, h használt, mert rájössz, h az is uolyan jó, csak töredékáron van a Teszveszen - mert minden korszakhoz más kocsi kell...

:-DDDDDDDDDDDDDDd

2010. márc. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%

Na én is lestem már várandósan a netet. Mindenféle fazon, márka, kinézet stb stb stb.

Én mindenképpen hagyományos kinézetűt akartam, nem valami futurisztikus akármit ami abszolút rusnya szerintem egy kisbabához. (kinek mi ugyebár)


Hát én használtat vettem. 35ezer volt, házhoz hozták, aztán kiderült, hogy 1! alkalommal volt használva, mert a tulajdonos olyan hipi kinézetűre cserélte, mert neki nem tetszett.

Mózes-sport, nagy fekvőfelület, nagy tömör gumi kerék, tökéletesen téliesíthető és nyáriasítható, rugózása szuper, fékek stb stb. Nem márka, "csak" Herry.


Most, hogy már totyogóm van fájó szívvel teszem el, de helyette szintén nem márkát vettem. Ebből ragaszkodtam az újhoz, hisz valószínűleg tovább fogom használni.

Nagy tömör gumi kerék (nem tili-toli sárban akadós), levehetős kupola, lábzsák, esernyőre csukódik, könnyű! Ja és természetesen akciósan vettem a babaexpón :) 20ezerért. A Brendonban és más bababoltban csak szar vacak szétesős toligák voltan ennek többszöröséért is!


Én a babaneten magamba vigyorogtam, mikor egymást győzködték meg egy - egy 180-200 ezer forintos kocsiról, hogy na az a tökéletes és igenis kell az mert márkás, meg milyen csillivilli kinézete van. Na nem telt bele 4-5 hónap és mindegyik egymást hibáztatva cserélte le másra :) Egyiknek kicsi volt (nagy baba), másiknak a kereke nem volt megfelelő (kockakövön azért nem olyan jó a pici kerék, még ha a hátsó nagy is) stb stb.

2010. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Mi is azt hiszem a drágább és márkásabb babakocsi tulajdonosokhoz tartozunk. Az én kisfiam 9 és fél hónapos, de a mai napig azt mondom a legjobb választás volt a babakocsi, mert nagyon könnyen közlekedem vele bárhol, míg a barátnőm sokszor elakad például és segítenem kell neki. De nekem az is szempont volt, hogy minden volt hozzá(hordozó, kivehető mózes, sport, táska, esővédő, lábzsák...), és így nagyon jól ki tudjuk használni. Nem hinném, hogy elsődlegesen azért vesz valaki drága babakocsit, hogy "villogjon" vele(persze biztos van ilyen is) de szerintem,ha valaki megteheti, akkor próbálja minél kényelmesebbé tenni ezeket a hónapokat, akár ily módon is.
2010. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!