Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért akar mindenki drága,...

Miért akar mindenki drága, márkásabb babakocsit venni?

Figyelt kérdés
Elsőre talán bután hangozhat a kérdésem, de folyton azt olvasom itt, hogy a drágábbnál drágább babakocsik közül nem tudnak választani az anyukák. Nekünk 2 is van, egy télies és egy nyári, olcsó, de jó minőségű babakocsik, amelyek ugyanúgy fel vannak szerelve és nem is csúnyák, csak épp nem nagy márkák! A kettő együtt nem került feleannyiba, mint némelyik gyönyörű, de méregdrága darab! Ennyire számít a külső?
2010. márc. 22. 12:51
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
50%

A Herry kocsis vagyok...újra végigolvastam minden hozzászólást.

Hát tudjátok egy olyan országban, ahol sokan elvesztették a munkahelyüket, akik esetleg még a házukat is...ahol sok gyerek éhesen megy óvodába - iskolába...

Nekem lesülne a bőr a képemről, hogy drága kocsit vegyek és még büszkélkedjek is vele, hogy a "márkásabb kocsi áru" etetőszékről nem is beszélve...

El lehet gondolkodni róla.

2010. márc. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
42%
Ezzel nem értek egyet. Tehetek én arról, hogy másnak nincs munkája? Nekünk van, és nem vagyok hajlandó szégyenkezni a jómódunk miatt.
2010. márc. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
52%
Miért, ha nem veszed meg akkor nekik jobb lesz? Te tehetsz róla hogy éheznek?
2010. márc. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Te jó ég, már megint ez a gazdag-szegény téma, a kérdés nem arról szólt, hanem hogy a kocsik közti különbségek milyenek!
2010. márc. 23. 20:25
 35/47 anonim ***** válasza:
47%

Igen, neked van, igen, te nem tehetsz róla. (bár ki tudja, ki mennyi adót csal el)


De nem gondolod, hogy annak milyen rosszul esik? Te cirkálsz a többszázezer forintos babakocsiddal, míg ő örül, ha egy használt sok esetben igen lerongyolódott rozsdás valamit tologat.

S a szíve szakad meg, mert bizony az az asszony is szeretne mindent megadni a gyerekének. De nem tud.

Én ami ruhát stb kinőttünk átadom a védőnőmnek, hogy adja rászoruló családnak. Szép ruháink vannak, s vigyázunk is rá. Mégsem vágok fel vele, hogy bezzeg nekem...


Azért ha fordulna a kocka, elveszítenétek (önhibátokon kívül) állást, lakást, stb. kíváncsi lennék akkor is ilyen flegmán válaszolnátok :(

2010. márc. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
63%

Tényleg jól elkanyarodtatok a kérdéstől!

Erről az egészről az jut eszembe, hogy itt a páradik szomszédunkban van egy nagyobb lányka akinek Jané 'nemtudommilyentípusú' kocsija van, ami hozzá kell tennem cakli pakli volt 250e forint. De azt a lenéző és végig néző nézést amit eleinte elejtett az én pár tízezer forintos Hauck babakocsimra, na azt nem kívánom senkinek. Mit is gondol ilyenkor az ember? Az vette meg a méregdrága babakocsit aki nagyzol vele és lenéz engem akinek csak 30e forintosra telett...

Akinek nem inge ne vegye magára, akinek meg inge az öltözzön fel de gyorsan.

2010. márc. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
73%
Érdekes kérdést tettél fel szerintem :) Senki nem tud válaszolni hogy mi a különbség egy több százezer forintos és egy pár tízezer forintos babakocsi között. Hiszen akinek van nagyon drága az úgysem vesz olcsóbbat, akinek meg olcsóbb van az nem fog drágábbat venni. De csak egyetlen egy dolgot mondjon már valaki nekem hogy mivel jobbak azok a babakocsik, és ezt nem azért írom mert bármi bajom is van velük, csak kíváncsi vagyok és eddig erre nem kaptam választ. Főleg ezen a nagy babakocsi piacon ahol a márkák egymást szorítják árban alá hogy az övéket vegyük meg, mi számít?
2010. márc. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
19%

Soha nem csaltam adót, és nem turkálok más pénztárcájában. Más se tegye ezt az enyémmel! Rengeteget dolgoztunk azért, hogy így álljunk anyagilag. Miért kellene visszafognom magam? Mert más szegény? Ezt Te sem gondolhatod komolyan!

Nem nézek le senkit, akinek olcsóbb cuccai vannak, cserébe elvárom, hogy ne nevezzenek felvágósnak és adócsalónak. Pont.

2010. márc. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
14%

Most komolyan ezen diskuráltok el? xD Ti nagyon unatkozhattok! Basszus a legsz*rabb babakocsival is lehet lenézőnek lenni! Ez nagyon nem ettől függ csak valaki személyiségétől! Az meg azért nem fogom elhinni, hogy az összes drága babakocsi milyen rossz csak 10ezer alatti a tökéletes... Persze... :D

Aztán meg zsákruhába ne járják azért hogy a szegények ne érezzék rosszul magukat? Az eszem megáll. Nem miattam szegények. Nem ártok nekik. Én sem tartogatom 30 évig a szügségtelen ruháim.

2010. márc. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
13:38-as OTT A PONT!!!Éppen erre vagyok én is kíváncsi, ehelyett itt elkeztek egy "népjóléti"vitát..:(szomorú:(
2010. márc. 24. 21:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!