Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olaszországban vagy külföldön...

Olaszországban vagy külföldön élő anyukák hogy boldogultok?

Figyelt kérdés
Mi Olaszba élünk párommal és kislányunkkal. Anniy válasznál olvasom,hogy külföldön élünk,stb.Kiváncsi vagyok ki hogy boldogul?
2010. márc. 19. 22:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Szinten Kanada.Mar lassan 2 eve itt elunk.

8 honapos a kisfiunk,itt szuletett mar.A ferjem reggel 6 orakkor elmegy es este 8 orakkor jon haza.Addig teljesen egyedul vagyunk a kicsivel.

Egyaltalan nincs segitsegem,nagyon nehez is volt az elejen de szerencsere a kisfiam nagyon jo baba.

Nekem mindig honvagyam van,szerencsere nem tervezzuk az itt letet veglegesre csak par evig,igazabol csak penzt gyujteni jottunk ide.A kisfiunk egy tipikus veletlen baba de nagyon orultunk neki.

Kitartast kivanok az osszes kulfoldi es belfoldi kismamanak aki segitseg nelkul van:)

2010. márc. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Mi Dél-Tirolban élünk,Brixen mellett. És ti?
2010. márc. 20. 21:29
 13/16 anonim ***** válasza:
Torino...hat akkor jo messze vagyunk egymàstol.Es Magyarorszàgon hol laktàl??
2010. márc. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Zala megye. De még mindig ott lakom,azért 2-3 havonta hazajárunk pár napra,esetleg hétre.
2010. márc. 22. 10:04
 15/16 anonim ***** válasza:
Csak pàr napra??Mi ha megyunk akkor egy honpra megyunk. gyerekek miatt..most is megyunk majd juliusban ,de a ferjem majd csak aug.-ban jon utànnunk.
2010. márc. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Valamikor csak pár napra igen. Most április 11-én megyünk,férjem 2 hétig marad ,jönnie kell vissza dolgozni,de mi maradunk egy picit még a kislánnyal. Már nagyon várom.
2010. márc. 23. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!