Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olaszországban vagy külföldön...

Olaszországban vagy külföldön élő anyukák hogy boldogultok?

Figyelt kérdés
Mi Olaszba élünk párommal és kislányunkkal. Anniy válasznál olvasom,hogy külföldön élünk,stb.Kiváncsi vagyok ki hogy boldogul?
2010. márc. 19. 22:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia! én Mallorcán élek a párommal, aki spanyol és a 7 hónapos kisfiammal :-)

de pontosan mire gondolsz "boldogulással" kspcsolatban?

2010. márc. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát gondolok arra,hogy ugye nincs nagymama,nagypapa akikre lehet számítani,apa elmegy dolgozni,szóval tényleg csak egyedül vagyunk a gyerkőccel. Legalább is én.
2010. márc. 19. 22:53
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia.


Mi angliaban lakunk.En meg csak nagyon kezdo anyuka vagyok :)

A kis szerelmem 1 honapos:)

Sajnos en mindenen aggodok es igy elment a tejem.Nem tehetek rola, de annyira akartam a babamat, hogy mindig aggodok erte.

A ferjemmel is mindig tortenik valami, igy folyton stresszes vagyok.

A babam egy kis angyalka azon kivul, hogy mar felszoktattam es nem tudom letenni ha ebren van.

De ez nem az O hibaja :)

Jol megvagyunk, de sokszor nehez, hogy nincs segitsegem.

Nem panaszkodom, mert sok anyukanak sokkal rosszabb :)

2010. márc. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mi Floridaban elunk, a parom is magyar. A babam 4 honapos. Jol megvagyunk, nekem honvagyam van, de ez a babatol fuggetlen. Elso gyerek, a szules elott picit feltem, hogy hogyan birjuk majd segitseg nelkul (a szules utan sem volt segitsegem, parom 4 napig volt itthon, aztan vissza dolgozni) de szerencsere minden jol mukodik. Meg arra is van idom, hogy ide irogassak. De a legnagyobb erdem a babame, nagyon jo baba, most olvastam valahol fogalom: igazi kristaly-gyerek. :)
2010. márc. 20. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
mi kanadaban elunk nekem szerencsem van anyuek is itt vannak meg anyosomek:)) 2 babam van egy 2.5 eves lanyom meg egy 11 hetes fiam mind ketten itt szulettek!
2010. márc. 20. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ja es anyuekkal egy bildingben sooot egy emeleten is lakunk de kulon lakasban anyosmek meg a melletunk levo bildingben laknak o is csak atugrik aztan mar van segitseg!!tenyleg nagyon joo hogy itt vannak
2010. márc. 20. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mi Németországban élünk. Segítségünk nincs, de ez nem is baj, bár néha elmennék szabira :) Tényleg csak az a rossz, hogy a baba előtt péntek esténként eljártunk, azóta ez nem megy.
2010. márc. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kedves 04:21-es: remélem, hogy a "bilding"-ből csak véletlenül maradt ki 2x az "u", ha már az épület szó nem jutott eszedbe.

Bocs az off-ért.

2010. márc. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bocs az offért de én itthon élek s nekem sincs segítségem mert nagyszülők távol vannak s a lakótelepen több mindenki van így.Jó tudom ez nem teljesen ugyanaz de én is egyedül vagyok az egy évesemmel egész nap ha valamit intéznem kell viszem ráadásul babakocsival közlekedünk fél óra séta a központ íg mikor egész pici volt el sem mertem indulni mert nem értem volna vissza köv. kajcira.
2010. márc. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is Olaszorszàgban èlunk..ès nekem s konnyu èn is egyedul vagyok.Anyosom itt van de az nem olyan mintha a szuleim lennènek itt.

Te merre laksz??

2010. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!