Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki Rómában (vagy Olaszors...

Van aki Rómában (vagy Olaszországban) járt már babával?

Figyelt kérdés
Van Hipp bébiétel vagy más Univerhez, Kecskemétihez hasonló? Kell nyaraláskor valami papír a babáról? 9 hós a minimanóm.
2011. júl. 5. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, 7,5 hónapos volt a kisebbik, Rómában és egész Umbriában voltunk , pontosabba Terniben laktunk egy ismerősnél októberben lesz 2 éve.

Én vittem ki kaját , mondjuk az én láynom, akor csak 1x evett szilárdat, a többi anyatej volt.

(egszer a Szt. Péter Bazilika tetején szoptattam meg:-)))


Szuper volt, 2x voltunk bent Rómában, babakosival,


Nestlé(Alete) van, HIPP is szerintem, de azt vettem észre, hogy olaszországban és Görögországban is kisebb a választék, ami az üveges kajákat illeti


Elég a személyi igazolvány, vagy útlevél.

Pár hete voltunk Viareggióban és környékén, a 2 gyereknek csak a szeméyli igazolványát vittük, a kutya nem nézte se oda, se vissza.


mondjuk mi mind a 2x kosoval mentünk.

2011. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!