Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltatok már nyaralni babával...

Voltatok már nyaralni babával Olaszországban?

Figyelt kérdés

10 hónapos lesz amikor mennénk, Jesolo lenne az úticél. Ajánlanátok szállodát, esetleg a környékben szórakozási, kirándulási lehetőséget? Velencébe is átutaznánk.

Volt valakinek jó tapasztalata szállodával kapcsolatban? A babával jól fogadják az embert? ott van esetleg bababarát szálloda?

Más város is érdekel. Minden ötletet várok! :)


2010. febr. 8. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi tavaly nyáron voltunk Jesolo mellett, Biboneban, az akkor pont egy éves kisfiunkkal (és a 8 hetes pocaklakónkkal :-)). Nagyon jól éreztük magunkat, a kicsinek tetszett a nagy homokozó, az utat is jól bírta. Szerintem Jesolo is hasonló hely lehet Bibionehoz, ami tiszta üdülőközpont sok szórakozási lehetőséggel, butikkal.
2010. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

2,5 hónapos korában voltunk mi is Lido di Jesoloban.

hát, a hotel nevét én már meg nem mondom, de csak ajánlani tudom a várost, még poénkodtunk is rajta, hogy több babakocsi van, mint felnőtt ember.

kítűnő választás egy olyan helyen, ahol imádják a gyerekeket.

jó nyaralást előre is!:)

2010. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok, találtam neked egy kifejezetten bababarát hotelt. mi végül nem ezt választottuk, de sokat filóztunk rajta, elég szimpatikus.

[link]

2010. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

megint előző, megtaláltam!!!!

[link]

mi ebben voltunk. és az volt a jó benne, hogy a tetőn van egy medence, ahol sose volt senki :) persze akkor még pici volt a baba, simán kiraktam mózeskosárban, aztán ment a pancsolás. na már tényleg befejezem :)

üdv, noj

2010. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!