Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apa hányszor meg veltek...

Apa hányszor meg veltek sétálni egy héten? Ha munkája miatt megengedhetné hogy majdnem mindig ráér, kb mennyi az optimális? Ti mennyit igényelnétek egy héten?

Figyelt kérdés
Nem tudom én váok-e túl sokat... Csak jól esne ha nem egyedül látnának mindig a gyerekel.
2010. márc. 17. 06:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
10 hós alányom még csak egyszer jött el velünk.
2010. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Apa nálunk 3műszakban dolgozik és hulla fárat,így csak hétvégén sétalunk,ha van kedve-amúgy meg utál sétálni.

Mindig én viszem a kislányunkat,de nem is bánom,mert ha összefutok anyuka ismerőssel jót dumálunk,-a férjemnek ehhez nincs türelme.

2010. márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Velunk mindig jon amikor korabban jon haza es persze hetvegen is de mivel O is az epito iparban dolgozik most a jo ido miatt eleg sokaig dolgoznak.8 ora korul jar haza.Szeret velunk setalni,buszken tolja a fiat aki 8 honapos.En is azert szeretem ezeket az alkalmakat mert jokat tudunk ilyenkor beszelgetni.
2010. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajna rengeteget gürizik,de ha itthon van mindig jön velünk-vagy ők mennek ketten,hogy főzzek,takaritsak stb:-)
2010. márc. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

én férjem 1x jött velünk sétálni és 1x ment nélkülem :)


sokat dolgozik, hétköznap későn ér haza hétvégén meg nem megyünk sétáklni, nem fér bele a napunkba a családi látogatások és a babás programok mellett, de oda ő visz minket, illetve együtt megyünk :)


ha egyébként ráérne a férjem szerintem csak ő menne sétálni picurral, én utálok sétálni :(

2010. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!