Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apa hányszor meg veltek...

Apa hányszor meg veltek sétálni egy héten? Ha munkája miatt megengedhetné hogy majdnem mindig ráér, kb mennyi az optimális? Ti mennyit igényelnétek egy héten?

Figyelt kérdés
Nem tudom én váok-e túl sokat... Csak jól esne ha nem egyedül látnának mindig a gyerekel.
2010. márc. 17. 06:45
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
100%
Csakis az apa hozzáállásán múlik, nincs olyan, hogy optimális.Velünk 2* jött el a 17 hónap alatt.Utál sétálni:)
2010. márc. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Az én párom az építőiparban dolgozik, és nagyon silányul jött össze ez a tél. Így sokat volt otthon. Mindig jött sétálni velünk, ha az idő engedte. Most már kezd beindulni, és 6-7 körül ér csak haza, akkor meg már nem megyünk. Most pont helyben dolgozik, majd arra sétálunk.
2010. márc. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén mindig együtt megyünk, hétköznap nem ér rá.
2010. márc. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Velünk soha nem sétál.Egyrészt fizikai munkát végez, másrészt utál sétálni.Még a szomszéd utcába is kocsival, vagy motorral megy.Még a biciklire sem hajlandó felülni.
2010. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Amikor itthon van, nem dolgozik, akkor mindig jön velünk, igaz, még csak 1 hónapja sétálgatunk a Picivel :)


Ha mindig ráérne, akkor lehet, hogy lenne olyan is, hogy én nem megyek velük! Egy kis szépítkezés beleférne legalább....

2010. márc. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy ő viszi le egyedül van hogy velünk jön ha itthon van elég gyakran folyamatos műszakban dolgozik és amikor hazajön van hogy kint vagyunk s még lent van egy darabig ő is velünk szóval elég gyakran jön velünk optimális olyan nincs amikor ráér és nem fáradt de nem panaszkodhatok ez ügyben ő sokat foglalkozik a lányával pl mindig ő fürdet vagy vannak játékok amiket csak ő játszik a lánykával.egy éves
2010. márc. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szinte soha, de nem is igénylem, hogy sétálgasson velünk :) Ha valahová együtt megyünk, akkor ő is szívesen tologatja a lányát, de másképp nem. Néha ő megy egyedül vele biciklivel a boltba vagy a triciklivel tologatja az utcán, de arra igazán nincs e ideje, se késztetése, hogy csak úgy flangáljunk a városban babakocsit tologatva. Engem nem érdekel, hogy mennyit látnak együtt minket...Bár itt egy kismamával se sétálgat a férje :)
2010. márc. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Na az én férjem meg mindig jön velünk. Egy éves a kislányunk,de egy kezemen megtudnám számolni hányszor voltunk nélküle. Én nagyon szeretem ezeket a sétákat,mert ilyenkor nagyon jókat beszélgetünk, otthon nem igazán van erre mód is idő. Sztem beszélj vele, hogy neked jól esne, ha legalább egyszer-kétszer elmenne veletek.
2010. márc. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Én párom 03 hónap alatt nem sokat jött velünk, talán 10-12x. Ha itthon van, inkább pihen, vagy netezik. Én nem is erőltetem, ha jönni akar, mindég mondja.
2010. márc. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nálunk nyáron általában ha otthon volt apa,akkor jött velünk sétálni,de mostanában majdhogynem este ér haza,mi meg olyan 2-3 körül megyünk sétálni,így ő nincs itthon..

Viszont ha együtt megyünk,mindíg azon vitázunk már előre,hogy ki fogja tolni a kocsit...:D

Így úgy szoktuk csinálni,hogy egyszer ő,egyszer pedíg én tolom a kiscsajt..:D

De olyan is volt,hogy annyira akartuk mindketten tolni,hogy fogtuk mindketten a tolókart egy-egy oldalról...Na gondolhatod hogy tolhattuk akkor....:D

2010. márc. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!