Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apa hányszor meg veltek...

Apa hányszor meg veltek sétálni egy héten? Ha munkája miatt megengedhetné hogy majdnem mindig ráér, kb mennyi az optimális? Ti mennyit igényelnétek egy héten?

Figyelt kérdés
Nem tudom én váok-e túl sokat... Csak jól esne ha nem egyedül látnának mindig a gyerekel.
2010. márc. 17. 06:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%
Amikor közös programunk van.Nincs olyan,hogy optimális.Ha dolgozik egész nap,akkor lehet fáradt,és nincs kedve sétálgatni,akkor sem ha otthon "ráér".
2010. márc. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha éppen úgy ér haza, hogy akkor indulunk sétálni, akkor szó nélkül jön velünk, meg sem kell kérdeznem. Ez heti 1-2 alkalmat jelent. Hétvégén viszont előfordul, hogy ő egyedül elviszi a Tököst, amíg én itthon teszek-veszek (pl. takarítok, vagy éppen bevágom magam a fürdőkádba, hajat mosok, ilyesmi). És szerintem ez nagyon nem fáradtság kérdése, szerintem. (Hiszen mi gyakorlatilag 24 órás "szolgálatban" vagyunk a gyerekkel, és mégis elmegyünk vele sétálni, nem?) (B)
2010. márc. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom nagyon ritkán jön velünk. Szerintem meg tudnám számolni, hányszor jött sétálni a 19 hónap alatt. Egyedül se viszi el a kicsit, de nem is nagyon bánom. Szeretek sétálni a kicsivel (hamarosan kicsikkel), ráadásul ez nálunk olyan barátnős program, együtt megyünk sokszor, neki is hasonló korú gyerekei vannak.
2010. márc. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom itthonról dolgozik, így mindig jön velünk. De tudom, hogy ezt sokan nem tehetik meg. Ha Ő is fix munkaidőben dolgozna, valószínű, hogy csak hétvégén tudnánk együtt sétálni.
2010. márc. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi úgy csináljuk, hogy mivel Apa korán végez (du 1-2), így mikor jön hazafelé elindulunk ketten a kisfiammal, lesétálunk a metróig, és vissza együtt jövünk hárman. Ha jó idő van kerülő úton jövünk, vagy megállunk a játszótéren.

Viszont, ha apa szabadnapos, akkor nem nagyon van kedve kimozdulni, ilyenkor a sarki boltig, vagy anyósomig (nem messze tőlünk dolgozik) sétálunk, vagy kihívom a szomszéd lányt.

2010. márc. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nálunk Apa vasárnap és hétfőn szabadnapos, olyankor közös séta, játszóház, cukrászda, mikor mi.

Hétköznap, meg megyünk elé a munkahelyre és séta hazáig.

Üdv:Ancsy és Gergő

2010. márc. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Apa hétvégente nem dolgozik, amúgy hétköznap 6körül ér haza, akkor meg már nem sétálunk. De ha úgy van (nincs eső, köd..és megyünk), akkor hétvégén mindig együtt megyünk sétálni és olyankor Ő tologatja büszkén a kislányát (5,5 hónapos).
2010. márc. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznap már nem sétálunk olyankor, mikor haza ér a munkából. Hétvégén mindig jön velünk, kérés nélkül.
2010. márc. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

7 hónapos a lányom..2x jött velünk. Egyszer 5 naposan,meg 4 hónaposan,de akkor úgy kellett hisztiznem hogy jöjjön. Egyedül soha nem vitte sétálni. :(( Nem is fürdette. :((

Szóval nem sokat érdekli a séta,inkább itthon marad és pihen ami persze rám is rám férne mert éjjel 3-kor kel a törpi,eszik,mire vissza alszik 4-negyed 5,vissza aludni nem tudok,mire sikerülne,addigra a nagyobbikat kell suliba vinnem. :( Ada

2010. márc. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Az en ferjem minden nap jon velunk setalni mi minden hova egyut megyunk.Szerencser ugy dolgozik hogy 12:00-kor jon haza ebedelni aztan mi viszakiserjuk ot a munkaig es ha szep az igo akkor 4-kor ismet elebe megyunk,az is jo hogy a munkaheje nincs mesze az othonunktol.De lehet a parod el van faradva a munka utan es orul egy kicsit ha tud piheni.Ne szomorkodj e miat majd megvaltozik ez!
2010. márc. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!