Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, Ti mit szólnátok...

Anyukák, Ti mit szólnátok ahhoz, ha a párotok/férjetek nyáron elmenne 3 napra a haverjaival víz mellé "nyaralni"?

Figyelt kérdés

Engem egy kicsit bosszant,mert én egyedül még csak a boltba sem jutok el,nemhogy a barátnőimmel valahova elmenjek..főleg 3 napra.

Persze neki is kell a kikapcsolódás...de....

Akkor lesz 10 hónapos a babánk...

Főleg,nekem még nem is szólt,csak egy haverja elárulta,a párom már igent mondott,az időpont és a hely is foglalva van már...de nekem ezt még nem kellene tudnom...


2010. márc. 10. 12:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%
de látom szépen le lett az pontozva aki nem örülne apa 3 napos kirándulásának.
2010. márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
49%

én nem pontozok, csak fölfelé, de gondolom azért, mert a házasság nem bv-intézet :)


13:17 es vagyok, én legalább megoldástis ajánlottam, nem csak a férjét szapultam a kérdezőnek :)

2010. márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
22%

Nem, nő vagyok, és arról nem én tehetek hogy sok nő férje nem gondolja ugyanezt visszafelé. Attól még igaz hogy azért mert gyerek van és család még nem kell állandóan együtt lenni. Aki gyereket vállal az fogadja el hogy az anyának kicsit több lesz a dolga mindig. A férfi nem tehet róla hogy nem ő lesz terhes, vagy hogy ő nem tud szoptatni, dolgozik így a gyerek nem szokja meg annyira és pl nem tud vele elaludni... A nőknek meg kell tanulni hogy ne szolgálják állandóan a gyereket hanem magukkal is törődjenek. Mert sokszor még akkor is kibúvókat keresnek hogy odaadják a gyereket ha van segítség. Nálunk egyértelmű hogy külön is elmegyünk néha, elég nagy kár ha sokaknál nem így van. Meg különben is milyen gondolkodás hogyha én nem akkor ő is maradjon otthon? Ha én megbénulok és nem tudok sehova menni akkor a páromnak egész életében itthon kell maradni, mert hogy nehogymár neki jó legyen? Elég gyerekes.

Mit kell ebből ilyen nagy ügyet csinálni? Van egy csomó hely ahova ennyire előre kell foglalni, de nem most megy könyörgöm, mi bajod lesz ha előtte mondja el? Gondolom nem a te pénzedből fizeti ki! Most mindjárt avval vádolod hogy hazudozik neked... Lehet hogy egyszerűen csak kiment a fejéből mivel elég sokára lesz még nyár. Ez kissé hisztinek tűnik... Kicsit eltúlozzátok a dolgot, úgy látom tényleg szükségetek lenne egy kis kimozdulásra hogy kitisztuljon a fejetek...

2010. márc. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
49%
16:01, egyetértek...13:17 vagyok :)
2010. márc. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
50%

Attól még hogy más nem úgy gondolja mint te, akkor már gyerekes. Na ez meg nagy intelligenciára vall...

Attól még hogy van akinek ez nem esne jól, attól még nem kell tisztulnia a fejének, bár ezek szerint aki máshogy gondolkodik mint te akkor az már gyöpös és nem normálisan gondolkodik.

2010. márc. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
35%
Miért szerinted melyik a jobb? Nyugodtan és szabadon jól érezni magad egyedül is vagy azon görcsölni hogy "úristen mi lehet vele, nélkülem akart elmenni egy napra a kis szemét", vagy verni a melled hogy "az én király férjemnek eszébe sem jut hogy rajtunk kívül más is létezik, egy percre sem akar nélkülünk lenni".... Ha kívülről szemléled ezt az utolsó részét, akkor szerintem te is érezheted hogy nem hangzik túl jól, de ha neked így jó akkor legyen úgy, csak aztán nem tudom mit kell értetlenkedni hogy miért romlik el annyi házasság. Én nem csodálkozok, én elég sz*rul érezném magam ha a családom nélkül nem mehetnék sehová. Pedig nem vagyok férfi, de még csak csavargós vagy bulizós sem voltam soha...
2010. márc. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
50%
szerintem, ahogy korábban már leírtam, nem azzal van a baj, h apuka le akar pattanni 3 napra, hanem, h "elfelejtett" róla szólni. ez viszont akárhonnan is nézzük nem gerinces dolog.
2010. márc. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

Én meg attól érezném szarul magam, ha a párom nélkülem érezné jól magát. Az én párom velem érzi jól magát. Én is vele. És eszembe se jut nélküle menni nyaralni, ahogy neki se. És pláne nem a gyerek nélkül. Azért vagyunk egy család, hogy közösen örüljünk az életnek és EGYÜTT érezzük jól magunkat.

Ha valakiben nem ez az igény van, az nem család. Az önálló emberek, egymás mellett élve.


Párom elment 4 napra külföldre, mnkaügyben, de minden előadás szünetben telefonál, mert hiányzunk neki. Este is első dolga, akármilyen fáradt. És reggel velünk kel. És ez így van rendjén, szerintem. És nekünk is hiányzik, mert szeretjük. És önként nem megyek el amellől, akit szeretek. És nem nélküle akarok élményeket átélni, hanem VELE.

No, ez a kérdezőnél nem így van és ez gáz.


Egyébként azt is lepontozzátok, aki szerint a férj egy gerinctelen... Szóval ne sírjatok, ha esetleg ti is le vagytok pontozva. Mindenki a másikat pontozgatja le, mint az oviban... Ennyi.

2010. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%
igaza van az utolsónak.Sajnos akár tetszik,akár nem,a család ez,nem pedig az mit te ecsetelsz kedves válaszoló.persze nem arról van szó hogy nap minden percét együtt kell tölteni,és szabadság mindenkinek jár,de ez az eljárásmód,és maga a kivitelezés se arra utal,hogy ez a férfi,egy felelősségteljes családapa,inkább egy kamasz viselkedését jellemzi.
2010. márc. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
20.46 és 08.07-es válaszolók, teljesen igazatok van, ezek tények amiket leírtatok.
2010. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!