Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, Ti mit szólnátok...

Anyukák, Ti mit szólnátok ahhoz, ha a párotok/férjetek nyáron elmenne 3 napra a haverjaival víz mellé "nyaralni"?

Figyelt kérdés

Engem egy kicsit bosszant,mert én egyedül még csak a boltba sem jutok el,nemhogy a barátnőimmel valahova elmenjek..főleg 3 napra.

Persze neki is kell a kikapcsolódás...de....

Akkor lesz 10 hónapos a babánk...

Főleg,nekem még nem is szólt,csak egy haverja elárulta,a párom már igent mondott,az időpont és a hely is foglalva van már...de nekem ezt még nem kellene tudnom...


2010. márc. 10. 12:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
49%

szerintem kössetek alkut! te egy szót sem szólsz emiatt a nyaralás miatt, sőt, segítesz neki bepakolni, és máskor is mehet, ha akar. cserébe ő kifizeti a bébiszittert ahányszor Te akarsz menni valahova! én férjem is fizette mikor anyósom beteg volt és nem tudott jönni segíteni (nem volt súlyos szerencsére, viszont fertőzött).


így a kecske is jól lakik, meg a káposzta is megmarad :) jobb kedved lesz Neked is, hidd el, amúgy is borzasztó lehet Neked ez a bezártság, sokáig úgysem tartható.

2010. márc. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
63%

Mondjuk, nálunk a párom sehova nem megy nélkülünk. Már pecázni is úgy menne, mondom neki, hogy menjen a haverjaival, még hideg van hogy mi is menjünk vele, menjen egyedül, de nem nagyon akar róla hallani.A nyaralást is 3-asban tervezzük, pedig a kicsink még 9-10-11 hós lesz, de kizárt dolog hogy e miatt ne menjünk, vagy Ő egyedül menjen! Mi ilyen összetartóak vagyunk, mindenhova visszük magunkkal a kicsit is, még soha senkire nem bíztuk rá!

De azon biztos felháborodnék én is a helyedben, hogy mástól kell megtudnom és meg sem kérdezett.

2010. márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
16%
Szia! Hát én tuti kiakadnék, mert az egy dolog hogy neki is jár a kikapcsolódás, de neked mikor? Semmikor? Főleg hogy úgy igent mondott hogy meg sem beszélte veled. Szerintem ez nem szép dolog már, mert most már 3-an tartoztok a családotokba, nemcsak 2-en. Vagy együtt csináljuk végig vagy sehogy. Nekem ez a meglátásom.
2010. márc. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
83%
Hát én kiakadnék. Nem azon, hogy el akar menni, hanem azon, hogy nem tőle tudtam meg. Már leszervezték és még el sem mondta? Ez nekem írtó szarul esne. Viszont én elengedem a férjemet kikapcsolódni, jár neki, de ő csak 1 napra megy mindig külön. Múltkor rábeszéltem, hogy lazítson és menjek ki a haverjaival 1 napra síelni Ausztriába. Meg lesz egy legénybúcsú, az ottalvós, de 3 napra, szerintem nem mnenne el.
2010. márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
41%

Egyik probléma: a hátad mögött.

Másik probléma: a családos ember a családja nélkül érzi jól magát.

Hármasban is elmehetnétek...

Harmadik probléma: ő nem tud bánni a babával, ezért te nem mehetsz sehová. Ez mondjuk a te hibád... de mindegy.

Szóval ezeket te is pontosan látod és IGEN, ezek valódi problémák egy kapcsolatban.

2010. márc. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
42%
Ha az ember családos akkor már nem elehet egy picike magánélete, nem lehet egy picikét egyedül? Érdekesen gondolkoztok...
2010. márc. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
35%
13:56-nak igaza van teljesen..mondjuk elmehetnétek EZEN KÍVÜL hármasban is, vigyetek magatokkal valakit, aki vigyáz a babára, hogy egymással is foglalkozhassatok!
2010. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%

kiakadnék.

miért nem együtt mentek?!

a családjával nem tervez semmit, cak a haverjaival?!

2010. márc. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
75%

13:17-essel ertek egyet.

Ha o kikapcsolodhat akkor te is.Ha a nyaralasra van penze akkor arra is legyen h a parja is kikapcsolodhasson.

Ezt kell vele megbeszelned.

Igen,te vagy az anyja de o meg az apja es o is "vallalta" ezt a gyereket amikor osszehoztatok.Igy jo lenne ha jobban kivenne a reszet a gyereknevelesbol.

Amugy az nekem se tetszene ha nem beszelne meg velem elore.En ugyan elengednem de azert elvarnam h utana harmasba is legyen kiruccanas.

8 honapos kisfiu anyukaja.

2010. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
25%
13,56-os.gondolom férfi vagy.de igen lehet sőt kell neki is?de ez visszafele is így működik?vajon hány pasi ajánlja fel anyukának,hogy menjen el 3 napra majd ő vigyázz a babára?mert tisztelet a kivételnek a nagy többség bizony azt mondaná,hogy na ne már,vagy fél nap után sírva menekülne.nem az a baj,hogy neki nem jár,meg az apukának nem jár.de menjen el sörözni,focizni,kártyázni.én a páromat beneveztem egy pókerversenyre szülinapjára,úgy kellett betuszkolnom, mert nem akart menni.aztán fél délután ott volt és nagyon nagy élményekkel tért haza.ehhez nem kell 3 nap,a család nélkül.annak a pasinak akinek ilyen az eszébe jut,és anya háta mögött meg is szervezi,az nem készült még fel rá,hogy családja legyen.12,46 os vagyok.
2010. márc. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!