Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit szólnátok ahhoz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok ahhoz ha a párotok azzal állna elő hogy megy kirándulni a haverjaival 3 napra?

Figyelt kérdés
Ti megértőek volnátok vagy zavarna titeket?állítólag csak ilyen fiús kirándulás
2011. jún. 25. 13:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Ne hidd egy szavát sem! Egész biztos barlangi denevérekkel fognak fajtalankodni!
2011. jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
örülök,hogy nem vagy lusta hülyeségeket írni,köszi :))
2011. jún. 25. 13:05
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Mit? Miért ne mehetne a haverjaival el akár 1 hétre? :D Hány éves vagy? A legszánalmasabb amikor egy haver becsajozik és onnantól se híre se hanva mintha meghalt volna.
2011. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megcsal, bocsi...:S


Most komolyan, mi bajod ezzel? Engem soha nem zavart, ha volt barátom pl. elment nyaralni a haverjaival, én is eljártam az enyéimmel (volt, hogy közösen kirándultunk, stb.). Egy kapcsolat szerintem nem abból áll, hogy nem hagyunk a másiknak életteret. Szerintem nyugodtan engedd el, ne izgulj emiatt. Ha szeret, nem csal meg. Ennyi.

2011. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

korától függ szerintem.. :)

de ha én bízok benne, állok elébe. menjenek csak :)

2011. jún. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem az a fiús kirándulás csajozásból fog állni.

akadályozd meg hogy elmenjen.

2011. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 szamóca.. ***** válasza:
100%

mennyi paranoiás nő van itt:DD

miért lenne biztosh ogy megcsal? mi is mentünk ilyen kirándulásra, egy hétre is mentünk nyaralni, szigorúan mindenki a párja nélkül:D és nem volt se gruppen se semmi.

megérteném. mondjuk az zavarna hogy kiahgynak egy ilyen partiból:D

2011. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
már nemvagyunk tizenévesek,én megbízok benne, csak a barátnóim telebeszélték a fejem,hogy mit gondolok mi lesz abból a kirándulásból...köszi a válaszokat
2011. jún. 25. 13:10
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze lecsekkolnám h megy-e vmi luvnya velük :) (szemed a pályán), de egyébként, ahogy én is szeretek csajos összejöveteleket tartani, ugyanúgy nekik is jár a kikapcsolódás nő nélkül. És őszintén szólva egy kirándulás, túrázás... hát így nem kell vigyázni a párjára h nem-e akadt fenn vmi ágon, feszegethetik a saját határaikat, h mennyit bírnak. Meg hát 3 nap... az egyáltalán nem sok.

Azt mondanám: Vigyázz magadra. PÁ! :)

2011. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
az én barátom pár hét múlva megy bulizni pár napra és még nem aggódok de biztos h fogok..:S
2011. jún. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!