Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit szólnátok ahhoz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok ahhoz ha a párotok azzal állna elő hogy megy kirándulni a haverjaival 3 napra?

Figyelt kérdés
Ti megértőek volnátok vagy zavarna titeket?állítólag csak ilyen fiús kirándulás
2011. jún. 25. 13:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"csak a barátnóim telebeszélték a fejem"


Hű de arconcsapnék néha pár ilyen barátnőt. Az exemnek is tömték a fejét mindenféle válogatott baromsággal.

2011. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
ez a baj, hogy tömik a fejem mindennel és tudom,hogy a 3nap alatt is tömni fognak ezzerrel :)
2011. jún. 25. 13:15
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd én tömlek addíg,jó?:$ XDD
2011. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Adj egy ötöst :D:D:D:D
2011. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:


"tudom,hogy a 3nap alatt is tömni fognak ezzerrel :)"


És még te vagy féltékeny...

2011. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
menjen, szórakozzon, mi ezzel a baj? talán egyedül vagy otthon a 2 éves ikrekkel vagy mi a baj?
2011. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
76%
Mi a szarért csalná már meg, bocsi de ez hülyeség! Nem kell féltékenykedni, nem lesz semmi, ha együtt vagytok akk tartoztok egymásnak egy kis bizalommal is, többek között, szóval hagyd csak, had mennyen!
2011. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 napietus ***** válasza:

a férjem rendszeresen utazik nélkülem. mit szólnék? megkérdezném, segítsek-e csomagolni, vagy menni fog egyedül is :) ő is ezt szokta kérdezni, ha én utazom el, meg azt, hogy főztem-e előre, vagy a mamánál kosztol addig. nem kell folyton egymás s*ggében lenni...


29/N

2011. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!