Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hagyja soha, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagyja soha, hogy a haverjaival beszélgessek? Szégyellheti a dolgaimat, vagy mi lehet az oka? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Már több mint fél éve vagyok a barátommal, még suliban ismerkedtünk meg. Én egy kisebb faluban lakom, csak bejárok suliba. Suliidőben még nem ismertem nagyon a haverjait, csak látásból,de hétköznaponként nem is maradtam bent sokáig, általában az óráim után jöttem is haza, úgy is volt vagy 4 óra mire hazaértem. Aztán most itt van a nyár. Egyre többet vagyunk együtt, és már jóba is lettem egy két haverjával. De mindig amikor kérdeznének tőlem, hogy hol laksz? Vagy merre laksz? Közbeszól, és elkezd valami totál másról dumálni. Kérdeztem már tőle, hogy miért nem hagyja hogy beszéljek a haverjaival, Facebookon mondja mindig hogy minek jelöljem be őket, msn-ről, meg akik felvettek letörölte őket. Azt mondta a törléshez semmi köze, pedig rajta kívül más nem nagyon lehetett, a közösségi oldalas részt meg nem kommentálom. Persze, bejelöltem őket utána, amit ő még ki is kért magának.De azt mondta, hogy a közbeszólásai csak a véletlen művei,hogy pont akkor... miért ne akarná, hogy beszélgessek velük. Még kérdezte egyik barátnője, hogy hogy hogy mindig 16:30 kor megyek el, merre lakok? Akkor is ő válaszolt, és mondta hogy mert dolga van otthon, azért akkor megy el.Mert ha megmondta volna, hogy itt meg ott lakik, és 16:47 kor meg az utolsó busz, akkor vajon mi történik? És amikor lát, nem hagy kettesben senkivel sem. Én csak arra tudok gondolni, hogy szégyelli hogy falusi vagyok. Vagy másért, miért csinálná? És mi szégyellnivaló van benne? Szerintetek mi baja lehet?? Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 26. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet fél, hogy valaki lecsap téged a kezéről. :) Talán csak féltékeny. :)
2011. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Én a haverra bíztam a csajomat, amíg katona voltam. Egyszer arra mentem haza, hogy reszelnek NÁLAM! Na ezért nem engedi...
2011. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak az a furcsa, hogy mindig akkor szól közbe, meg minden, amikor arról érdeklődnek merre lakom...
2011. júl. 26. 18:28
 4/5 napietus ***** válasza:
mert egy idiótát fogtál ki. nem normális, szabadulj meg tőle. hogy jutott eszedbe elárulni neki a facbook meg msn jelszavadat? azonnal változtasd meg mind a kettőt, aztán tedd lapátra ezt a hülyét. ha meg "de szereted" (mert gondolom ez jön), akkor nem nyávog, tűr, hallgat, és lábhoz...
2011. júl. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A facebook jelszavamat nem tudja, azt meg, hogy msn-re tudja, akkor tudatosult bennem, amikor eltüntek az embereim.
2011. júl. 27. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!