Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Május közepére várom a kisbabá...

Május közepére várom a kisbabám, milyen ruhákkal, kiegészítőkkel készüljek?

Figyelt kérdés
tudom sokban függ az időtől,de írnátok tapasztalatokat nagyon meleg,esős és átlagos májusi napokra?Akkor is igaz a mondás,hogy egy réteggel több kell rá,mint rám?
2010. márc. 6. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, egy réteggel több kell, mert ő nem mozog, mint te, csak fekszik, így könnyebb megfázni. Rétegesen öltöztesd, úgy nem fázik meg. Body, rugdalózó, harisnya nem árt:)

ҝ

2010. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én babám májusba született,akkor éppen esős idő.egy hosszúujjú body volt rajta,alatta harisnya,egy rugdalozó,fölötte egy pulcsi,egy kis kabát,puhatalpú cipellő,sapi.meg ugye amikor vittem babakocsiba,mindig rajta volt a kocsin az az esővédő fólia vagy hogyhívják:)
2010. márc. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
esős idő volt:)előző
2010. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a májusi baba talán egy kicsit túl volt öltöztetve, az se jó mert hőpangása lesz
2010. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!