Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyáron lesz kisfiam 1,5 éves....

Nyáron lesz kisfiam 1,5 éves. Mennyi ruhával készüljek kb? (Body, rövidújjú stb. )

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még semennyivel, várd meg vele a nyarat, nehogy meglepetés érjen, és kicsik legyenek rá az előre megvásárolt ruhácskák!
2010. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok ruhával készülj.:-) Nekem a tavaly nyáron 1 éves volt a lányom, de sokat voltunka szabadban és hát elég sok ruhát leamortizáltunk, gyümölcs ,homok , hasraesés, stb. A rekkenő hőségben én nem adtam rá bodyt csak pólót, én számoltam, hogy naponta minimum kettő és megszoroztam azzal a számmal ahány naponta mosok rá plussz három tartalékban. Nekünk volt egy rakás használt, de jó állapotú udvarra és bentre játszós és két-három elmenős. A rövidnacikat hasonlóan vásároltam. Estére illetve rossz idő esetére volt két hosszúnadrágunk, széldzseki és kb öt rövidujjú body. Én éjszakára napozót adtam rá tavaly, az idén is azt tervezem.
2010. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már vettem pár darabot, így kb. 15-15 db van mindegyikből, ami normálisabb. A többi pár számmal nagyobb méret, tesókról lemaradt. Szerintem 10-15 db elég. Én legalábbis heti egyszer mosom a ruháit,
2010. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van udvar, semmivel, had meztelenkedjen:.-)

Amúgy ha nincs, én jobban szeretem a napozót, mint a badyt, mert lazább , szellősebb. Ebből nyilván kell, mert lehet egy nap többet is elfogyaszt belőle.

Ha szereted jó a rövidnaci-póló összeállítás is, és legyen azért vékony hosszunaci és hosszú felső is.

Amúgy nem nagyon tudsz előre készülni, változó ütemben fejlődnek. Én vettem ősszel sok 74-es kantárost, hogy jó lesz tavaszig, hát persze hogy nem, a 80-as méret kiesett, és már a 86-os is kicsi neki, és még most tavaszodik csak... szóval nem lehet előre kalkulálni, inkább keveset vegyél és ha kell , veszel még.

2010. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tescóban egybe volt csomagolva tavaly 3 db napozo féle ,nekem azok tetszenek.2 csomag böven elég volt, + 1-2 polo ,nadrág.
2010. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!