Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9hónapos kislányomnak már van...

9hónapos kislányomnak már van 1foga, viszont most jön mellé még kettő egyszerre. Nem volt lázas eddig, és nyűgös sem volt. Ez így marad? Vagy készüljek a legrosszabbra?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerencsések vagyok!! Az én kisfiamnak 8 foga van már, de egy kis hasmenésen kívül semmi baja nem volt, és remélem nem is lesz már! Én is hallottam beteg, lázas fogzós babákról, de biztos, hogyha eddig nem volt gond, ezután sem lesz.

17 hós kisfiú anyukája

2010. aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én a lányommal úgyan igy vagyok,semmi baja nem volt a fogaktól,de nekem azt mondták,hogy lehet a többi fognál,nem leszünk ilyen szerencsések!!1-éves és 5 foga van,idáig semmi gond nem volt!!!Remélem nem is lesz....
2010. aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4 gyerekem van, egyiket se viselte meg a fogzás. Volt, hogy észe se vettem a kibújt fogat, csak koccant a kanál. Persze, nem mondom, hogy biztos, hogy nálatok így lesz, de nem minden babánál van nyűgösség, híg széklet vagy más tünet... mi vagyunk a szerencsések.
2010. aug. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát egy kicsi hasmenés volt, talán 2szer...és a fogat én is ugy vettem észre hogy koccant a kanál, most a másik kettőt is így fedeztem fel:D
2010. aug. 12. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:
De jó nektek:)h egyik babát sem viseli meg a fogzás.Nekem most 1éves a babám már a 11.foga bújt ki de nagyon nehezen mind!És sajnos eddig mindig egyszerre 2-3 fog jött most legutóbb 4 :(. És emiatt lázas volt meg hasmenése is volt!
2010. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 13 hónapos, és már 12 foga van, és soha semmi gondja nem volt a fogakkal. (hálistennek)
2010. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

szupíííí:D:D:D

bízom benne nálunk is így marad:)

2010. aug. 12. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!