Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnám megkedveltetni...

Hogy tudnám megkedveltetni 2,5 hetes babámmal a Soducrem-et?

Figyelt kérdés
Eddig Espumisan-t adtunk neki hasfájásra, ma adtunk volna neki először Soducrem-et, de kiköpte és sírva fakadt. Az Espumisan-t mondhatni szerette, ennek a másiknak már az illata is olyan erős, intenzív. Vagy vegyünk újra Espumisant?
2010. febr. 17. 21:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

nálunk csak az angol víz jött be, de már 2 hetes kortól adtam a babának

előbb csak pár cseppet, majd kissé növeltem az adagot


próbáltunk espumisant és infacolt is, de csak pénzkidobás volt

2010. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Csak most elfogyott az Espumisan , ezt a másikat meg este már ugye kiköpte, félek az éjszakától, hogy semmit sem fogunk aludni, apával felváltva fogjuk vígasztalni reggelig.
2010. febr. 17. 22:43
 23/25 anonim ***** válasza:

Nekünk bevált az Infacolt, sajnos 3 hós koráig kellett is, de nyugodt éjszakáink voltak.

Szerintem próbáld meg hajszárítózni. Nekünk bevált. Közben simizd a pociját körkörösen. A melegre és a zajra nekem általában elaludt. Kitartást! Ált. 3 hónapos korukra kinövik, de van aki még hamarabb!

2010. febr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nekünk az Infacol semmit nem ért! Az Espumisan kicsit jobb. A Gripe Water valamennyit használt,mondhatni az volt a 3 közül a legjobb. Várd meg,mig 1 hós lesz és azt próbáld ki. A dokim nem ajánlott semmilyen teát,nem tesz jót a gyomrának. A lábait nyomd a hasához,az segit a pukiban. Ha szeret hason lenni,tedd úgy. Ölben fektesd a karodra hasra,az is segit. Esetleg a meleg meggymagos párna a hasára. Mi 4-5 hónapos koráig szenvedtünk a borzasztó hasfájással :(
2010. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Próbáltunk még a későbbi szopi előtt adni neki, akkor már valamennyire elfogadta és nagyon jól aludtunk az éjjel kb. 11-04-ig, én persze többször fent voltam, hogy mi újság, aztán szopi és utána még 3 órát aludt, reggel fél 8-kor keltünk. Remélem az új csepptől volt ilyen jó alvó az éjjel. Bárcsak sok ilyen éjszakánk lenne majd.
2010. febr. 18. 12:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!