Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnám megkedveltetni...

Hogy tudnám megkedveltetni 6hós fiammal a tápszert? Bövebben lent.

Figyelt kérdés
Kevés neki már a tejem(próbáltam már mindent)tizórai kap gyümit, vacsira kap főzeléket mellette cicizik reggel délben délután és este,de még éjjel is!a tápszert egyszerűen nem hajlandó megenni!
2010. márc. 24. 07:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Többfélével próbálkoztatok, vagy csak egyfajtát nem eszik meg? (Milyet?) Sajnos ilyen a babák ízlése: ami az egyiknek jó, a másiknak nem. Ki kell próbálni másfajtát, hátha azt jobban elfogadná.(B)
2010. márc. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6 hótól ehet ízesített tápot is .Más sok féle ízesítésűt lehet kapni(vanília,gyümölcs stb...).
2010. márc. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a tippeket,válaszokat!

Próbáltuk a hippeset,milupát.Ezek nem jöttek be,csak úgy köpi ki a kis nyelvével:)

Viszont az érdekelne, hogy milyen fajtából van 6hósnak ízesített?És hol tudok venni?

2010. márc. 24. 08:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Humana 2-es létezik vaníliás ízesítésben, aztán Humana Baby-fit 2 banános ízesítésű, és esetleg megpróbálhatod a Beba 2 aktívot is, az ugyan nem ízesített, de kisfiamnak a beba1 jött be ízre (nagyon hasonlít az anyatejre az íze, jó édes). Ezeket láttam már tescoban is, de valószínűleg gyógyszertárakban, és olyan drogériákban is lehet kapni, ahol vannak babacuccok (müllerben pl. tuti van). (B)
2010. márc. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tegnap vettem Beba2-t.majd elválik délben hogy mit szól hozzá...:)ha nem jön be akkor irány du müller és nézek neki vmi jó kis ízesített tápit!!:)köszönöm mégegyszer a segítségedet!:)
2010. márc. 24. 08:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit. Majd írj, hogy mi volt! :)

Minden jót nektek! (B)

2010. márc. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Beba-t sokáig vettük(a fiam szerette),csak kicsit drága,a Mildibé is nagyon jó és olcsóbb,Müllerest 1* vettem ez is bevált.A Milumil és a Hipp sztem kicsit sűrű(ezekkel voltak gondjaink).
2010. márc. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!:)ha valami "történik" írok!!:)
2010. márc. 24. 11:26
 9/9 A kérdező kommentje:
N a Beba2 megissza:)
2010. ápr. 9. 09:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!