Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes kisfiam nagyon utál...

6 hetes kisfiam nagyon utál hason feküdni, éktelen hisztit rendez, valahányszor hasra fektetem. Hogyan tudnám megkedveltetni vele?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia! idővel szokni fogja. nálunk is ez volt, a héten lesz 3 hónapos, mostmár néhány percet kibír.

én mindig próbáltam lekötni, kedvenc játékával, beszéltem hozzá. persze volt, hogy így is sírt, de legalább mindent megtettem.

Hidd el, én sem hittem volna, hogy valaha jobb lesz, de azért már valamivel jobb, ma sem a kedvence, de már néhány percet elvan. Ma reggel volt a rekord, közel 15 perc. :)

2009. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbálgasd a hason fekvést pár percekig aztán ha kellően megerősödik a hátizma akkor már élvezni fogja a játékot és hosszabb időre is így marad.

Ez időbe telik.

De ha soha nem rakod így akkor nem tud hogy megerősödni..

Szóval csak hajrá :)

Előbb utőbb megszokja ám.

2009. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
miért kell hasra fektetni a babákat?
2009. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is utált hason feküdni, ordított állandóan, ha megpróbáltuk. Aztán nem is erőltettem a dolgot, de 4 hónaposan megtanult magától hasra feküdni, és azóta nagyon szeret így nézelődni, játszani. Most 5 és fél hónaposak vagyunk. Úgyhogy hagyd csak nyugodtan úgy, ahogy szeret, semmivel sem lesztek hátrább a fejlődésben, mint azok a babák, akik szeretnek hason feküdni, ezt a védőnőm is mondta :-D
2009. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekem 6 hós, ő sem fekszik hason. Na és? Nyugi, nem marad vissza a fejlődésben :) Olyan háta van, hogy egy repülő is le tudna szállni rajta!
2009. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

szia! lányom is utálta eleinte. DE : hason azért jó ilyen "fiatal" korban fektetni ha csak pár percre is, mert könnyebben tornázzák ki maguknak a pukikat, azaz kevesebb a hasfájás neki. emellett valóban erősíti a hát és nyakizmokat is, de én leginkább az első verzió miatt szoktattam hasra. idővel megkedveli majd, addig pedig naponta párszor rakd hasra. szerintem. :)

üdv,

7 hós baba mamája

2009. jan. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!