Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehetne a tápszerrel...

Hogyan lehetne a tápszerrel megkedveltetni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kislányom 8,5 hós anyatejes, de hozzátáplált 4 hós korától. Kb. 2 hete nem fogadja el a cicit, csak hajnali 4-kor és reggel 8-kor. Azelőtt még 11-kor és délután 4-kor is cicizett. Most napközben csak megnyalja és kiköpi. Megeszik már mindent amit lehet, de tegnap óta, meg nem nagyon eszik mást sem, de a napi fél liter édeskömény tea az bemegy. Tápszert próbáltam, utálja.
2011. jan. 10. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg valami gyümölccsel (pl. banán) elkeverni a tápszert?
2011. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Banános a tápszer (Humana).
2011. jan. 10. 21:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj más tápszert. Milupa oldalán tudsz rendelni ingyen mintát.
2011. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
milupának van 9h gyümis nálunk is azt eszi 8.5 h kora otta nagyon szereti
2011. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jah most 10 honapos
2011. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Miért kéne neki plusz még tápszer is? Ha kétszer cicizik, bőven elég ennyi idősen. Inkább ne adj neki napi fél liter teát, mert ártani fog neki! Meg foglalja a helyet is...
2011. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Középső lányomnál én sok fajtát próbáltam, de egyiket sem fogadta el, akármit csináltam. Amíg tudod, szoptasd, aztán majd jöhetnek a különféle tejtermékek,mert lehet, hogy te sem tudod megszerettetni vele egyik félét sem. Én is sok pénzt költöttem a próbálgatásra, de még a kutyák sem ették meg a tápszereket, szóval dobhattam ki mindet... Senkinek nem tudtam odaadni a környéken, mert éppen nem volt egyetlen baba sem akkor. (kisebb község)
2011. jan. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a nestlé sinlackot. Én tegnap próbáltam ki a kisfiamnál. Megcsináltam adtam hozzá gyümölcsöt és kanállal odaadtam neki. És csodák csodájára megette!!! Ezt egyébként a gyerekorvos írta fel nekünk és ő mondta, hogy így adjam neki. Végre nem kelt fel éjszaka 5ször csak 1szer.
2011. jan. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma reggel már nem kellett neki a cici. Kaptam minta tápszereket Milumil 2, és Mildibé. Próbáltuk a Babe Pro, Humana 3 Banánost, de egyiket sem kéri, kiköpi. 4 hós korától minden este tejpépet eszik, imádta mostanáig. 2 napja már az sem kell neki. Eddig megevett egy egész adag bébiételt (saját főzésű), de mostmár csak a felét eszi. Még nincs egy foga sem, lehet hogy jön neki és azért nem eszik. Nem látok semmit.
2011. jan. 13. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!