Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még mindig nem húzodott össze...

Még mindig nem húzodott össze a hasizmom. Ha haskötőt hordanék, az segítené az összehúzódását? Mellette még mindennap tornázom egy 30 napos könnyített edzésterv szerint.

Figyelt kérdés
4 és fél hónapos a babám, és még mindíg 2 újjnyi rés van a két hasizom széle között. Kinek mekkora rés van még?
2010. febr. 8. 13:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy csak a torna lenne a titok, ez az egész nagyban adottság kérdése.

Én az első gyerekemmel 52 kg-ról indultam, 68-al szültem, és amikor egy éves volt a lányom, már csak 49 voltam, pedig semmit sem tornáztam (illetve hetente 1x igen, de azt inkább a mozgékonyságért, nem zsírégetésért.), kicsivel később terhes lettem a másodikkal, még 47-re lefogytam, nagyon csúnyán néztek rám (főleg az ismerősök), hogy gyorsan szedjek fel, mert, baj lesz. Most még nincs fél éves a pici, de már csak 51 kg vagyok...

Csak a szoptatás... Pedig eszem, amennyi jól esik, este 10-kor egy tábla csoki stb. (Persze sok zöldség, hús, gyümölcs stb.)

Szerintem felesleges bűntudatot lehet ébreszteni a kismamákban azzal, hogy csak diétázni meg tornázni kéne, mindenről ők tehetnek...


Mellesleg nekem sem annyira jó, hiába akad el mindenkinek a szava, hogy milyen jó az alakom, ha alig bírom megemelni a gyerekeimet, és amúgy is alig bírok sok mindent, már túl vagyok egy bordaközi ideggyulladáson (az emelgetések miatt)...

Szóval mindenki más és más. Egy biztos, a szülés megváltoztat minket kívül belül, és ez így van jól!

A csoda gyermekek meg a gyümölcsök, amiért mindezt vállaltuk, ki-ki a magáét...


Jó babázást mindenkinek!

2010. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Pont, mintha én írtam volna....57 kilóval kezdtem, 74 kilóval szültem, most vagyok 63 és 6 hónapos a bébi.

A hasam pont olyan, mintha jönne a kistesó! :(

És mi is járunk babauszira, próbálom behúzni a behúzhatatlant, hogy nehogy én is kapjak egy olyan kérdést, mint Te! :)

Én egyenlőre nem csinálok semmit, mert éppen annyi a tejcim, amennyi a Picinek kell, nem akarok kockáztatni. Majd ha 1 éves lesz, akkor irány az edzőterem :)

2010. febr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
sztem ez adottság kérdése..Én császáros voltam az elsővel és 64 kg ról indultam 80-nal zártam..4hónap alatt pattant rá,nagyon megviselt ez a gyors hízás..mikor kijöttem a kh-ázból össz vissza 3kiló minusz jött le,pedig diétáztattak a császár miatt,majd éhen haltam..egy éves koráig szoptattam ,nem tornáztam,mert nem bírtam az elején utána a fáradtságtól,mert semmit nem aludtam mellette másfél éves koráig kb 20-25ször kelt fel éjjelente ,nappal jó ha egy órát aludt összesen..éés ennek ellenére minusz 6kiló ment le egy év alatt..akkor terhes lettem,így az alap súlyhoz képest +10el indulok,tehát 74gyel..és sztem 16kiló megint rajtam lesz...nem hinném,hogy leszek két kicsi mellett olyan kondiban,hogy még tornázgassak,ők meg nem fogják engedni,lepasszolni nagyszülőknek meg nem tudom..meg ha szoptatok ,nekem rögtön látszik ha nem pihenek,rögtön meginog a tej..szval sztem ez tök adottság kérdése...mert van aki kevesebbel jön ki mint ahogy teherbe esett..hmm irigyelem őket.. 36h km
2010. júl. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!