Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukámnak van igaza vagy nekem?

Anyukámnak van igaza vagy nekem?

Figyelt kérdés

Egy éjszakás kalandból született a babám.De már a kezdetektől imádom hiszen az én gyerekem.

Mindent megakarok neki adni mert világ életemben nem voltak barátaim.Azt akarom hogy legyen valaki akit imádhatok és aki viszont szeret mert tőlem kapta a legcsodálatosabbat: AZ életét. :)

Szóval egy percre nem szeretem letenni mert komolyan fáj ha nincs mellettem.Az ágyam mellett van a kiságya.Baldachinos. :) Zenélő körforgóval,cuki plüss állatkákkal.A ruhái harmóniában vannak.Folyton simogatom,becézgetem és még csak beszélgetni sem lehet a közelében.

Anyukám szerint mindent elrontok és ez csak majomszeretet.Meg ha felnő úgyis éli majd a saját életét.

Szerintetek?

20/L


2015. jan. 19. 15:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon nagyon gyerekesnek tűnsz. Én 17 évesen szültem az elsőt, de nem voltam ennyire nyálas mint te. Egész nap simogatod meg harmóniában vannak a ruhái? Ez szerintem ultraciki.
2015. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
Anyukádnak.
2015. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%

Igaza van az anyukádnak! Ha így folytatod, egy elkényeztetett, kezelhetetlen gyerek lesz belőle. Ha így "szeretgeted", belőle egy anyuci fiacskája lesz, akinek soha nem lesz normális pár kapcsolata. Sőt, az oviba, iskolába sem tud majd beilleszkedni.

Szeretni akkor is lehet, ha nem vagy állandóan mellette.

2015. jan. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

A babát nem kell folyton hurcibálni, hagyni kell önállóan létezni. Az egyértelműen rossz, ha még beszélni sem lehet a közelében. Az, hogy melletted alszik, a te dolgod, ha nem 18 éves koráig tervezed így.

Szerintem bizony anyukádnak igaza van, túlzásba viszed.

2015. jan. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
69%
Anyukádnak van igaza. Ez egy kezdeti rajongás ami hamar elmúlik, azán majd leszarod szegény gyereket.
2015. jan. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
61%
Anyukadnak igaza van. De le ne pontozz azert, mert nem azt mondom amit hallani akarsz. Akkor inkabb ne ertekelj. A baba nagyon anyas lesz mig kicsi. Aztan meg majd neked lesz rossz ha mar o nem igenyli ennyire a szereteted, bujasod. Es szerintem a szeretethianyod eled ki rajta, de ez nem helyes, mert egy baba nem arra valo. Kerits magadnak egy hapsit. Es igen az ilyen anyakbol van aztan a remes anyos, aki azt hiszi a menyere, hogy elszerette a fiat tole es nincs agyilag redben, hogy a ket fata szeretet eg es fold.
2015. jan. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Hát, ez így nem lesz jó a gyereknek hosszútávon. Nem csak a majomszeretet miatt. Egy babát így is lehet szeretni, de ez rólad szól nem róla úgy gondolom. Lehet kellene beszélgetned pszichológussal.
2015. jan. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Szép és jó, hogy te adtál neki életet, meg hogy nagyon szereted, de hiába kicsi még, kell neki hagyni önálló teret, és ahogy nő, egyre nagyobb térre lesz szüksége.

Ha nagyként is rátelepedsz, magasról tojni fog arra, hogy tőled kapta az életet, el fog vadulni tőled.

Szóval anyukádnak van igaza, magadnak meg keress társaságot, mert leírásod alapján ez nagyon nem egészséges.

2015. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Amíg kis újszülött, addig oké, bár beszélgetni nem csak, hogy lehet, hanem kell is, hogy megtanuljon majd beszélni ő is. A baldachinos ágy, szép ruhák neked kellemes dolgok, őt annyira nem érdekli :-). De ahogy nő majd mindenképp el kell engedned olyan mértékben, ahogy ő igényli, az ő boldogsága a fontos, nem az, hogy neked társaság legyen. Nekem nagyon ölbe szeretett lenni a babám, mikor picike volt kb folyton igényelte, de ahogy nő, egyre kevésbé lesz ez neki elég, még az én ölbabám is önállósult mikor megtanult járni, pedig mindenki azt mondta elrontjuk a folytonos cipeléssel. A lényeg, hogy az ő igényeit figyeld!
2015. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ebből az lesz, hogy neked még annyi életed sem marad, mint ami eddig volt (ami ugye gyakorlatilag 0), se barátaid, se férjed, se barátod, és még anyukád szerint is bolond vagy. Ezt pedig egy gyerekkel akarod kompenzálni, akit konkrétan játékszerként, plüssállatként kezelsz, és szeretetpótlónak használod. Ez beteges. Szültél egy gyereket, csak hogy ne legyél egyedül. Ez önzőség. De ez a gyermek 10 év múlva elkezd felnőni, önállósodni, bele fog őrülni a te mániákus ragaszkodásodba, 18 évesen elhagy, te pedig ott maradsz egyes-egyedül, félőrülten. Keress fel egy pszichológust, amíg nem késő.
2015. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!