Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Anyukák! Szerintetek igaza...

Anyukák! Szerintetek igaza van az én anyukámnak?

Figyelt kérdés
Időről időre összeveszünk azon, hogy szerinte nem rakom el elégszer a ruháimat. Ezt úgy kell érteni, hogy szokott lenni kint több ruhadarab, mert a szekrény nem a szobámban van, hanem az előtérben van egy nagy gardrób és a tesómmal oda pakolunk. Szerintem én még józan határokon belül elrakodok, és más dolgaim mindig rendben vannak, a szobám is normális meg nem vagyok piszkos. Anyukám azt mondja, hogy ez ki fog hatni az életemre meg a kapcsolataimra, de szerintem ez egy hülyeség. A legrosszabb az egészben az, hogy nem várja meg, amíg én úgy érzem hogy mostmár elpakolok, hanem szó nélkül fogja magát, és elrakodik. Ezek után pedig nekem panaszkodik, hogy idézem: "kinyalom a seggedet, még én rakodok el utánad hogy ne fetrengj a rendetlenségben". Ilyenkor pedig azt mondom neki, hogy én NEM kértem, hogy pakoljon el, miért nem várta meg? Így teljesen összeegyeztethetetlen az ideológiája. Azt várja el tőlem, hogy rakjak rendet, majd megsértődik, mert ő rakta el a ruháimat. Ezzel viszont arra sarkall a beszólásokkal, hogy csak azért se rakodjak el. Szerintetek hogyan oldjam ezt meg? És egyáltalán igaza van?
2014. aug. 21. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szó nélkül pakolj. Amikor levetsz egy ruhát, azonnal. Akkor nem lesz rendetlenség a szobádban.
2014. aug. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, ha a ruháidból mondjuk 2 napi van kint egy széken összehajtva a szobádban akkor azzal semmi baj valóban. De ha összevissza hevernek a ruhák a földön meg mindenen, gyűrötten, stb, az nagyon gáz és igénytelenség. Kihat az életedre... hát végülis, ha most nem tanulod meg a rendnek a fontosságát, akkor később sem fogod és egy szemétdomb lesz a lakásod mikor már anyád nem fog utánad pakolászni. Ismerek elég ilyet... nem is csoda hogy egyiknek sincs pasija. Ki akarna rendetlen, igénytelen csajjal lenni?
2014. aug. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pakold el a ruháidat, ne hagyd elől. Anyukádnak van igaza.
2014. aug. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ma úgy elraktam mindent..hogy csak na. Még selejteztem is meg kategorizáltam :D
2014. aug. 21. 17:06
 5/5 supra01 ***** válasza:

Egyet jegyezz meg!

Anyukádnak mindig igaza van.

Ez nem azt jelenti, hogy mindig az a jó amit ő mondd, vagy az a helyes, de hogy csak jót akar neked, az biztos.

Pakold el azt a fránya ruhát mindig, és veszekedés helyett beszélgessetek egy jót.

2014. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!