Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lettek újra kriminálsak...

Miért lettek újra kriminálsak az éjszakáink?

Figyelt kérdés

7hónapos a kisfiam, éjjel egyszer kelt eddig szopizni, azzal nem volt baj, 2-3között felkelt, szopizott és bealudt, visszatettem az ágyába, és durmoltunk apa ébredéséig.

Azonban egy hete nem alszok, kilómétereket sétálok 2méteren.

Folyton felébred, de nem szopizni, sőt, ha nyugicicit akarok adni neki bömböl(napközben le se lehet szedni a ciciről, szopizik rendesen) mellettem velem akar aludni, ahogy beficergi magát mellém elalszik, visszateszem a kiságyba és kel újra. Se ő nem tud pihenni, se én. Vele nem akarok aludni, kényelmetlen rá is figyelni, apára is, hogy ne forduljon rá, kényelmesen lefeküdni a két pasival meg nem lehet(apa odabújik, a kicsi köztünk a seggem meg már a földön kb, reggelre mozdulni se tudnék) Van a kiságyban két anyaszagú plüss, amiket édesen ölelget, nyugodtan tud kukackodni, eddig leaglábbis jól aludt.

Este a fogzás miatt kap nurofent és viburkolt, csend van, nem töksötét a szobája, nálunk még lámpa is ég.

Nappal gond nélkül alszik, teljesen világos szobában, zajban, igaz csak két órát össszesen, de eddig az is elég volt neki, vele foglalkozok, ha fent van. Teljesen lemerül estére, mégsem alszik. Pontosabban egyedül nem alszik. Mikor megszületett az első 4hétben aludt velem, utána áttettem a helyére, mert végre aludni akartam én is, tehát megszokta, aludni egyedül kell, altatni se kell, elég letenni a helyére és durmol.

Hasonló cipőben volt, van valaki, mit csinál?

NEM AKAROK A BABÓVAL ALUDNI:(


2010. febr. 5. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy éppen amiatt nem tud aludni rendesen,hogy túlságosan kimerül.Próbáld meg előbb ágyba dugni.Van,hogy annyira kifárad,hogy aztán amiatt alszik felületesen,nem bír lenyugodni.
2010. febr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyre többet olvasom, hogy más is ugyanezzel küzködik a 6-7 hónapos babájával. Az én 7 hónapos babám is ezt csinálja hetek óta. Ő többször sirva kel fel éjjel. Én arra tippelek hogy mikor felébred észreveszi hogy nem vagyok ott mellette, megijed és ettől kezd sirni. Mert napközben is ezt csinálja ha azt látja hogy távolodok tőle. Én sem akarom hogy velünk aludjon, mert ha eddig nagyon jól aludt a saját szobájában akkor ne most szoktassuk át.

Egy ismerősőm mondta, hogy az ő babájuknál is hasonló volt 7 hónapos korában, de ez is egy időszak, el fog múlni, ő már 1 éves lesz és nem csinálja ezt.

Én most próbálom azt csinálni, hogy este mikor elálmosodik beteszem az ágyba a cumijával és hagyom hogy magától elaludjon. Eddig mellette voltam mig el nem aludt, de lehet hogy pont ez volt a baj, mert ha felébred nem talál. Mivel a baba mindig ugyanazt az állapotot keresi mikor felébred.

2010. febr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!