Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chamomilla 15 vagy 30? Nagyon...

Chamomilla 15 vagy 30? Nagyon dúrvák az éjszakáink a fogzás miatt,9 hónapos. A viburcolt ne ajánljátok, mert sajnos semmit nem ért, pedig két dobozzal elhasználtunk.

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi használtuk mindkettőt. Mind a kettő ugyanolyan jó volt. a 15-ből akár negyed óránként adhatsz 5 golyót, a 30-ból pedig napi 3-4x 5 golyót lehet adni.

Egyébként van még valami, ami nagggyon, de nagyon jó fogzásra: Osanit a neve. Ezt viszont úgy kell megrendelni, mert külföldről hozzák be a patikák. Utána kell érdeklődni, hogy melyik nagyobb patika tud hozatni.

2010. dec. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Nurofent adok neki elalvás előtt, ha úgy látom, hogy nagyon rágja a kezét, vagy nyűgös.
2010. dec. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ő is kapott nurofent, de már kicsivel több, mint egy hónapja ez megy, azt meg csak akkor adtam neki, ha nagyon szenvedett. Két foga most bújt ki, de látom a mellette levőket, is duzzadni.

2010. dec. 16. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a Viburcol nem segít, akkor szerintem a Chamomilla sem. A doktornő mondta, hogy van, akinek a szervezete "nem ismeri fel" a homeopátiás szereket - az én kisfiamnak sem használnak ezek. Most jönnek (már 2 hónapja) a kisőrlői, igencsak szenved szegénykém. Ha látom, hogy kínlódik, elalvás előtt Nurophent adok neki, és bekenem az ínyét Dentinox géllel. Viszont még szopizik, ezzel nyugszik meg a leginkább.
2010. dec. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!