Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért öntözgeti ki lányom az...

Miért öntözgeti ki lányom az innivalóját? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom a legegyszerűbb, hogy ne adjam neki, hanem itassam meg óránként, de félek egyrészt elfelejtem, másrészt ha neki kell, hisztizik érte.

Csőrös pohara van, és szopókás üveg, eddig nem is volt vele gond, szépen letette mindig egy helyre, ahol eléri, és ivott, ha szomjas volt. De pár hete folyamatosna locsolja szanaszét mindenhol, egy pillanatra sem lehet magára hagyni.

Az hagyján, hogy a babáit itatja, azt még meg is értem, de hobbíból is locsokkodik...

Ez is egy korszak, ami elmúlik, vagy dinka a lányom?


2010. jan. 31. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem dinka...csupán rájött, hogy ez jó játék (minden gyerek imád pancsolni).Az enyém is csinálta, de én elvettem a poharat..azóta nincs locsolkodás. Az enyém csak akkor locsolta ki, ha nem volt szomjas. Nem írod, mekkora a kislányod, de az én 17 hónaposom, ha megszomjazik, húz a konyhába és mutogatja, hogy inni kér..szerintem a tiéd se maradna szomjan akkor se, ha nincs állandóan elöl a pohár és az üveg...
2010. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felfedezte, hogy locsolni tud vele, és most élvezi. Vegyél neki műanyag öntözőkannát, és locsolgassatok együtt növényeket, az innivalójáról meg magyarázd meg, hogy nem erre való. Ha ehhez még pici (a korát nem írtad), akkor olyan cumisüvegből add neki az innivalót, amit egy kicsit szívni is kell ahhoz, hogy rendesen jöjjön belőle. Abból nem fog tudni locsolni.
2010. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez is csak egy időszak majd elmulik, velünk is hasonló volt a helyzet!!!
2010. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kapjon csöpögésmentes poharat,amiből szívni kell,különben nem jön.
2010. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

19 hós, a szilikont már nyáron elahgytuk.

Akkor az lesz, hogy elveszem tőle.. CSak sokszor nem is kéri-nem tudom hogy nem szomjas, vagy csak eljátszik, de éjjel így is többször kér inni, mi lenne ha nappal sem inna még ennyit sem...

De majd figyelek, és itatom. nincsenek virágaink, sötét a lakás, nem maradnak bent. De nyáron kint imádott locsolkodni kannával:-)

2010. jan. 31. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is állandóan csúrol,hiába van cseppmentes üvege,abból is jön ki minimálisan,plusz ő még dobálja is állandóan,sokszor vagyok miatta mérges:(

2010. febr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!