Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátok születése óta a...

A babátok születése óta a családtagok nálatok is csinálnak "magánakciókat"?

Figyelt kérdés

Az anyósom mindig kitalál valamit, most legutóbb közölte hogy vett egy gyerekágyat, hogy ott tudjuk nála hagyni a babánkat. 7 hónapos a babám, még szopizik, nem is tudom hogy gondolta ezt...

Persze rögtön sértődés a reakció, ha nem értünk vele valamiben egyet.


2010. jan. 26. 11:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Szintén anyós :)

Lányom van, fiú ruhákat vesz, ráadásul már akkor kicsi, amikor megveszi. Természetesen bármit hoz rajta hagyja az árcímkét, van amikor külön ki is hangsúlyozza, hogy milyen drága volt, tessék csak ráadni.

KÖNYÖRGÖM! 74-es méretet hord(nadrágban már 80), hogyan adjak rá 56-62 méretet?


Legutóbb beállított egy együttessel. Láttam a zacsin keresztül piros. Mélyet lélegeztem, mert mikor elővette kiderült, hogy bohócjelmez de neki tetszett, abban vigyem az orvoshoz.


Pfffffffffff

2010. jan. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom,biztos rossz az is ha sokat és sokan akarnak segíteni,nekem például senki.3,5 hós a babám és a nagyszülők alig látogatják,néha én kérdezem meg,hogy nem akartok eljönni megnézni?Én nem tudom vinni mert nekünk nincs kocsink és messze lakunk (a város másik végén) az egyik nagyszülőcsapatnak két kocsija is van a másiknak meg "csak"egy. Mindig van valami ami miatt nem jönnek,pedig állítólag a szemük fénye.Amíg terhes voltam és vásárolgattunk a bébibogyónak akkor sem kérdezték meg hogy meg van minden,nem kell segítség? Az meg hogy valaki vigyázzon Rá csak egy álom..... ez sem jó.
2010. jan. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

13.01-es, véletlenül nem ugyanaz az anyósunk? :-)

Nekem is 56cm-es body-t vett a közel 70cm-es babámnak, és mikor mondtam hogy ez kicsi lesz, akkor azt mondta hogy azért egyszer ráadhatnám mert olyan szép!

2010. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

13:01-es:Ne haragudj de olyan jot nevettem h meg a konnyem is kicsordult.Bohoc jelmezbe orvoshoz?Ezt most komolyan gondolta anyosod?

Sajnallak:(.

Nekem mar meghalt az anyosom ugy h a temahoz nem tudok hozzaszolni.

A rokonok sokaig azzal huztak h csak 4 honapig tudtam szoptatni de minden csoda 3 napig tart.

2010. jan. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!