Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is járt úgy hogy hamar...

Más is járt úgy hogy hamar jött a kistesó? Ha igen akkor mennyi korkülönbséggel? Hogyan fogadtátok és hogyan fogadták a családtagok?

Figyelt kérdés
Nekünk úgy néz ki hogy jön a kistesó.Fiam most 5 hós.Kicsit hülyén érzem magam ez miatt.Mindig az van a fejemben hogy fú most ki mit fog mondani,hülyének fognak nézni stb.Tudom hogy ne foglalkozzak mással,de valahogy mindig ez van bennem.Hogyan lehet bírni?Minden érdekel úgyhogy írjatok sokan :-)))
2010. ápr. 27. 08:36
1 2
 1/12 Bea24 ***** válasza:
100%
Nálunk is jön a kistesó szeptemberben, 13 hónap lesz a korkülönbség a gyerekek között. Mikor pozitív lett a teszt, azt hittem rosszul látok. :) Terveztük, csak pár év múlva. Sokat dilemmáztam(tunk) rajta,anyagi és egyéb okokból, de azon nem, hogy ki mit fog szólni. A baba jönni akar hozzánk és szeretettel kell fogadni. A családunkban kaptunk hideget és meleget is, de mára
2010. ápr. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Bea24 ***** válasza:
100%

08:51-es vok. A kislányom leenterezte a szövegem. :D

Szóval folytatom... már mindenki elfogadta és várják(juk) nagyon). Azt, hogy hogyan lehet bírni, azt nem tudom MÉG, de biztos vagyok benne, hogy lehet bírni, hisz nem csak mi járunk ilyen cipőben a világtörténelemben. :)

2010. ápr. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Bea24 ***** válasza:
Ja? :) És kiderült már, hogy mi lesz a pici, kisfiúúúúúú :D
2010. ápr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szia

nekünk az első baba 4év után lombikkal sikerült. most a mi babánk is 5hós és most már áprilisba mi próbálkoztunk is, azért mert minél hamarabb szeretnénk még egy babát, és azért is mert nincs munkahelyem, illetve van csak állományba tartanak, de megmondták, hogy nem fognak tudni visszavenni. mi ezért minden lehetőséget megfogunk, hogy hamarabb sikerüljön, ha nem természetes úton (kb nyár vége), akkor megyünk a lefagyasztott, megtermékenyített petesejtekért. ezért minket nem érdekel ki mit fog szólni, mi tudjuk mit miért csinálunk és kész. tudom hogy nagyon nehéz lesz, de ha sikerül a gyerkőcöknek viszont, jobb mert együtt dudnak majd felnőni. ha meg így se úgy se sikerül akkor így jártunk. tényleg ne foglalkozz mással, bárcsak mi tartanánk ott, ahol te most, hogy már biztos a baba. minden jót szia

2010. ápr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálunk ennyire nem kicsi a korkülüönbség, 11 hónap van a két baba között, de mindenki csóválta a fejét, a rokonság is meg felelőtlennek és mindennek neveztek minket.

pedig sose kértünk segítséget senkitől, és megoldok mindent egyedül. Szóval nem az ő nyakukra vállaltunk 2 babát.

Engem nem érdekel már, mert a tündéri kisfiam mellé van egy édes aranyoös lányom. Nekem így kerek a világ:)

2010. ápr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát akkor nekünk kb. 13 hó lesz a két baba között.Majd ma remélem kiderül hogy hány hetes vagyok.ÉS szinte ugyan azon az állásponton vagyunk/voltunk mint az első hozzászóló.

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat!!!

2010. ápr. 27. 10:03
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi újság?

Mi még csak gondolat szintjén vagyunk a második babával, meglátjuk mi lesz.Kiderült mennyi idős a csöppség?

Gratulálok!

2010. ápr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Egyenlőre csak két pozi teszt van.Viszont voltam ma dokinál de még nem lát semmit!!!

Holnap megyek vérvételre és akkor kiderül biztosra hogy van baba vagy nincs.Úgyhogy ha van is akkor ez még nagyon fiatal terhesség.Én valamiért már nem hiszek benne de a férjem határozottan mondja hogy biztos már ott "lapul" a manóka.Ő valamiért biztos benne,én nem.Már így is bele éltem magam és elég nagy csalódás volt ezt hallani a dokitól.

Köszönöm az érdeklődést és ha megtudok valamit akkor írok!

2010. ápr. 27. 22:27
 9/12 A kérdező kommentje:

Pozi lett a véreredmény is.Úgyhogy most úszunk a boldogságban!!!!!!!Nem gondoltam volna hogy mire 100%-ra kiderül addigra úgy bele élem magam és annyira várom őt is mint az első babánkat!!!!!!!

Köszönöm nektek a válaszokat!!!!!

2010. ápr. 29. 10:25
 10/12 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!!!

Sok boldogságot!!!!!!!

2010. ápr. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!