Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is járt úgy hogy hamar...

Más is járt úgy hogy hamar jött a kistesó? Ha igen akkor mennyi korkülönbséggel? Hogyan fogadtátok és hogyan fogadták a családtagok?

Figyelt kérdés
Nekünk úgy néz ki hogy jön a kistesó.Fiam most 5 hós.Kicsit hülyén érzem magam ez miatt.Mindig az van a fejemben hogy fú most ki mit fog mondani,hülyének fognak nézni stb.Tudom hogy ne foglalkozzak mással,de valahogy mindig ez van bennem.Hogyan lehet bírni?Minden érdekel úgyhogy írjatok sokan :-)))
2010. ápr. 27. 08:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Utólag ráakadtam a kérdésedre. Csak érdeklődnék, ha figyeled még a kérdést, hogy mi most a helyzet felétek? Most 7 hónapos a kisfiunk, és úgy tűnik én is babát várok. Hogy lehet bírni a kicsit és a picit együtt? Gondoltam hátha esetleg megosztanál velem 1-2 tapasztalatot. Csak hogy mennyire nehéz. Rettenetesen, vagy csak olyan egészséges formában? :)
2011. júl. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan nem ennyire kicsi a korkülönbség, 2 év minden gyerek között (3 van), de bizton állíthatom, hogy NEKIK ez nagyon jó. Együtt nőnek fel, nagyon hamar tudnak játszani, nem alakul ki a legnagyobb gyerekben az "egyke" érzés, később olyan lesz neki, mintha mindig többen lettek volna.

Nekünk most 3 hónapos a legkisebb és azért tévedtem ide, mert lehet, hogy jön a 4. Még csak tünetek vannak, semmi bizonyosság, de jó volt ezeket olvasgatni.

2011. júl. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!