Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátok születése óta a...

A babátok születése óta a családtagok nálatok is csinálnak "magánakciókat"?

Figyelt kérdés

Az anyósom mindig kitalál valamit, most legutóbb közölte hogy vett egy gyerekágyat, hogy ott tudjuk nála hagyni a babánkat. 7 hónapos a babám, még szopizik, nem is tudom hogy gondolta ezt...

Persze rögtön sértődés a reakció, ha nem értünk vele valamiben egyet.


2010. jan. 26. 11:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%
Ó az én anyósom épp tegnap állított be 1 hátizsákkal ami /és most nem túlzok/ tele volt csokival! Bement a gyerek szobába és kiborította a lánynak! A párom ment be ö vette észtre,hogy a lány már bontotta volna ki az összeset a kedves mama meg büszkén mondta "látod,hogy szeret a nagyi mennyi mindent vett neked".Még jó,hogy nem voltam otthon de a párom elintézte megmondta neki,hogy ilyet meg ne lásson még 1* ,ne azért szeresse mert tömi csokival, még csak 15 hónapos!
2010. jan. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
83%
Hátizsák=gyerek plüss hátizsák:)
2010. jan. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
14%
Milyen emberek vagytok ti?!.Kaptok egy csomó mindent anyóstól,próbálna nektek segíteni(néhányatoknak ahogy olvastam),ti meg csak pocskondiázni tudjátok őket?!Undorító!Pontozhattok le,akkor is ez van!
2010. jan. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
90%

Ez azért durva.. én is kiakadnék, ha a szombatjaimat állandóan anyóssal (vagy bárki mással aki leköt, még anyával is) kellene töltenem.

Nálunk is az első látogatásnál kérte a nagyi, hogy ugye nyáron otthagyjuk a gyerkőcöt egy hétre? 7 hónaposan... és ha még szopizik.. meg amúgy sem. Mondtam, majd esetleg jövőre, de nem hiszem, hogy másfél évesen is ottmaradna egy hétre.

Náluk is van már gyerekágy, de azért mert vidékiek, és ha megyünk, tudjon mibe aludni a gyerkőc, de vettünk utazóágyat is, azt is szoknia kell, mert nem vagyunk egy itthonülős típusok.

2010. jan. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
86%

lekopogom, nekem az anyóssal semmi bajom nincs. Ellentétben az egyik rokonommal. Fiam van erre folymatosn rózsszín cucccokat hoz meg lilákat...

Ja, az én gyerekemnek is van már 2 éves korára való lila overálja és bundis sapka nyárra. Ja, és mindennek mondja az árát, hogy mennyiért vette...

2010. jan. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk csak az a baj, hogy fűt-fát megígér a gyereknek: játszóteret épített neki az udvaron, elviszi állatkertbe, kirándulni, ezt vesz-azt vesz stb. Aztán meg szegény gyerek meg mindig jól "pofára esik"! Nem kell elhalmozni a gyereket, de amit ígér azt tartsa meg; ergo, csak olat ígérjen, amit tud teljesíteni! 5 éves a nagyobbik, úgyhogy megérti hogy mit tudunk neki megadni, és mit nem!

Amúgy nincs más baj vele, nem okoskodik meg ilyesmi!

2010. jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
77%
Tudod, kedves 12:19, ha a Te anyósod is folyton, kérés nélkül akciózna, és a nyomulna, nem így gondolkodnál. Vagy netán egy anyós vagy Te is, akit utál a menye? :-)))) Biztos rászolgáltál. Amúgy, nálunk is anyóssal vannak problémák. Az még csak hagyján, hogy akciózni próbál, de még mindenáron olyan szitukat próbál teremteni, állandóan, hogy az legyen a vége, hogy Ő jobban tud(ott) valamit. Eddig még csak a beégés sikerült neki, valamint a jelenlétében leesett a gyerekem az ágyról, annyira szupernagyi. Részemről, a sok oda-vissza vagdalkozás miatt, amit Ő kezdeményez, Ő provokál ki, az lett a megoldás, hogy egyszerűen nem hagyom egyedül vele a gyerekem. Richtig az ellenkezőjét csinálja mindig annak, amit mondok/kérek.... nagyon gáz! Én befejeztem vele, magának köszönheti.
2010. jan. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
87%
12:19 biztos egy kiállhatatlan anyós vagy!!!
2010. jan. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
32%
Igen 27 évesen egy kiállhatatlan anyós vagyok.Az én anyósom is okoskodik,de egyik fülemen be a másikon ki.Minek veszekedjek vele,ő egy idős nő,aki jót akar és mikor ő volt anya,azok a dolgok úgy is voltak jók,de most már más van.Az meg,hogy vesz cuccokat a gyereknek,csak örülök.Nem baj,ha nagy majd belenő.Ha meg bundasapit kapunk,ami nyárra lesz jó,akkor azt odaajándékozom egy ismerősnek,akinek a megfelelő évszakban éppen jó.Most ebből kell olyan nagy ügyet csinálni?!
2010. jan. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat, bár sajnálattal tapasztaltam, hogy a 12:19-es válaszoló végig lepontozott mindenkit, mert a válaszolók zöme más állásponton van mint ő. Ez elég primitív dolog.

Nekem mindesetre hasznos volt minden válasz, köszönöm hogy megosztottátok velem!

2010. jan. 26. 12:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!