Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van, aki járókában altatja...

Van, aki járókában altatja éjjelre is a babát?

Figyelt kérdés

Helyhiánnyal küzdünk kicsi lakásban, és már van egy 2.5 éves nagy testvér.

Babám most 5 hónapos. Eddig a kiságyban aludt, és nappal leginkább a franciaágyon volt. Viszont elkezdett forogni, valahogy "háton csúszni", és már a kúszás is rövid idő kérdése szerintem. Az ágyat körbebástyáztam, de az egyik oldalon a fűtőtest van, és az gyakran forró, félek, hogy még így is érintkezne vele.

Van egy fa járókánk (1x1 m-es), nagy lányomnál nagyon bejött, és szerintem a kicsinek is tetszene, de csak akkor tudnám felállítani, ha a kiságyat összecsukjuk. Kicsit félek, hogy így nem tudom neki jól "megtanítani" az alvási időt.

A földre még nem szeretném lerakni, túl sok a veszélyforrás, és akkor állandóan rá kéne figyelnem, ami nem megy...

Van valakinek ilyen tapasztalata, hogy működött az éjszakai járókában alvás?


2010. jan. 25. 14:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam sosem szerette a kiságyát,próbálkoztunk 15hósan a normál ággyal ,de hajnalban mindig kijött és nem volt hajlandó vissza menni aludni,borzalom volt,majd jött az utazó ágy.Mindig csak akkor használtuk ha valahol voltunk és egész jól aludt vele.Most abban alszik már hónapok óta és imádja.végig alussza az éjjelt is.tettem bele egy gyapjú derékaljat ami jó puha és meleg így nincs matrac benne.nekünk ez nagyon bavált.amíg kicsi és elfér a járókában szerintem tök mindegy ha szereti.Csak jó alap legyen amin alszik.18hós baba mamája
2010. jan. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!