Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idot van napkozben...

Mennyi idot van napkozben osszesen a babad a kisagyban/jarokaban az alvason kivul? Mennyi idos?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
csak alvásra használjuk a kiságyat
2011. szept. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hozzateszem azt is,hogy gondolok itt mindenfele kisebb elkeritett reszre,ahonnan nem tud kimaszni.
2011. szept. 9. 09:45
 3/10 anonim ***** válasza:

az ágyát alvásra használja csak

járóka soha nem volt

és más elkerített rész sem

szabadon jöhet mehet a lakásban

szal semmit

most 8 hós

2011. szept. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kiságyba max. akkor teszem be, ha rossz az idő, és ki kell mennem a postáshoz. Amúgy sosem teszem az ágyba, az nálunk is kizárólag alvásra van. Járókája nincs, nem férne el. A szőnyegen van, vagy ha pl. mosogatok, akkor az etetőszékben. Porszívózásnál a hintába teszem, abból nem tud kimászni.

6 és fél hónapos a kislányom

2011. szept. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kiságyat alvásra használjuk,max még annyit van benne, míg ébredezik és eljátszik a plüss egérkéjével:) Járókában nem marad, így bolyong az egséz lakásban:):):) 10 hónapos. Kicsit bánt,hogy nem szoktattam bele hamarabb a járókába,mert néha elég rosszkor tud a lában alá mászni, pl. a forró sütő előtt. De olyan boldog amikor kapaszkodva kitotyog utánam a konyhába:):):)


A te babád mennyit van kiságyban???

2011. szept. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak amikor alszik, egyébként szabadon van a lakásban. Nem őt kerítem el, hanem a veszélyforrást (pl. nálunk karácsonykor a fa volt karámban :DDDD


A nagytesója anno volt járókában, de nem túl sokat ő sem.

2011. szept. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az en gyerekem sincs el,kisagy csak alvasra,jarokaban reggel kb 10 percet van,amig elokeszitem a vizet,megiszok 1 teat,aztan O is bolyong a lakasban egesz nap,mindig ott van ahol en. :) 9 honapos
2011. szept. 9. 11:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Ugy latom en leszek az egyetlen kivetel,vagyis a lanykam.

Szinte egesz nap a kisagyban van/volt/lesz mert el van benne.Eljatszik,ha almos akkor csak lefekszik es alszik,soha nem altattuk,soha nem unatkozik.Mindent megcsinalok amig o a kisagyban eljatszik.Ha vegeztem akkor "egyutt" maszkalunk a nappaliba.

Sokat olvastam hogy ne a kisagy legyen a napkozbeni jatek "szintere" mert akkor nem aludni fog hanem jatszani.Persze ez igy is van ha jatszani akar akkor jatszik benne ha aludni akkor alszik.

Olyan is elofordult mar hogy nyugos volt az elso par honapban akkor kihoztam a nappaliba es bele tettem a mozaskosarba de azt mar regen kinotte.

Jaroka amugy sem ferne el,bebikompot/hintat/pihenoszeket teljesen felesleges penzkidobasnak tartom.

Most mult 9 hos..

2011. szept. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint legritkábbak közé tartozom, mert az én lányom (7 hónapos) alváshoz beviszem a szobába az ágyába, napközben pedig a járókában van. Nagyon kevés időt a nagytesóval szabadon. Vigyáznom kell, mert a tesó is még csak 2,5 éves, így sokszor veszélyben van a kicsi. Nagyobbik is jól elvolt a járókában 1 éves koráig, de néha még ez után is betettem, főleg, ha épp olyan tevékenységet folytattam, amikor jobbnak láttam elszeparálni kicsit.
2011. szept. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 krisztivan ***** válasza:
Kiságy csak alvásra van nálunk.A konyha ajtóban van gyerekrács (ha sütök akkor nem jöhet ki)de különben szabadon garázdálkodhat a lakásban.
2011. szept. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!