Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Este tele nozi napkozben semmi?

Este tele nozi napkozben semmi?

Figyelt kérdés
Mitol lehet ,hogy ejszaka a 15hetes babam orra tele van?Amikor kiszivom neki valami feher habos valadek jon neki nem sarga vagy zold tehat nem lehet megfazva na meg ez csak ejjel van nappal teljesen jol veszi a levegot.Mitol lehet ez?amugy tapszeres baba sajnos.
2011. júl. 11. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én gyermekemnél akkor volt így, amikor jött a foga.
2011. júl. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fogzashoz szerimntem o meg kicsi.Ami mondjuk igaz,hogy nagyon nyalzik es az okle a szajaban mindig es oriasi banatomra nagyon rosszul kezdett aludni eddig aludt 21-5ig most felebred ejfelkor de egesz ejszaka hallani ahogy rofog szegeny es cuppog:((((((((
2011. júl. 11. 08:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak olyan babák akiknek 3 hónaposan elindul a fogacska,ritka de van!

Amúgy az én fiam is tiszta takony volt,és neki is fehér habos volt,azt hittem hogy allergia,de nem. Ahogy elmúlt másnap kibújt alul a foga.

2011. júl. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!