Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig maradt el...

Mennyi idős koráig maradt el szívesen a babád a járókában vagy a kiságyban játszani?

Figyelt kérdés
Az enyém 1 éves és 2 hónapos,egész nap szabadon kóricál a lakásban-felügyelet mellett-,de ha valami olyan dolgom van,rövid időkre be szoktam tenni a kiságyba vagy a járókába-játékokkal,zenével. Mostanában nagyon nem szereti,keservesen sírni kezd. Ti meddig tudtátok használni a járókát? Én még nem merem felügyelet nélkül hagyni,percekre sem...
2011. júl. 21. 07:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Soha nem használtunk járókát. Az ágyát is mindig csak alvásra. Ne csodálkozz, ha nem akar már benne maradni, elég nagy hozzá, elég értelmes, hogy felfogja: most ő bizony helyhez van kötve, "be van zárva".
2011. júl. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha a járókában voltak,akkor nem voltam ott mellettük. Megszokták,hogy egyedül játszanak benne. Szívesebben járkáltak a lakásban, de megmaradtak a járókában is még másfél évesen is.
2011. júl. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kiságyba soha nem tettem be játszani,csak alvás időben.így tudja,hogy ott csak alvás van.járókánk csak dísznek volt,ha ötször volt benne,sokat mondok.gyerekbiztossá tettük az egész lakást,így nyugodtan mászkálhat
2011. júl. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az enyém 1 éves ,meég nem tud járni.A kiságyba csak alváskor teszem,járókánk nincs,hanem a szobája ajtaján van egy kis rács,így effektív a szobája a járóka,de pár hete nem tudom berakni és otthagyni fél percre sem,mert ordít,eddig legalább elvolt 5-10 percet egyedül.De egyébként soha nem tudott egyedül játszani úgy igazán...
2011. júl. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 15 hónapos. A járókát nem sokkal fél éves kora után pakoltuk el, azóta szabadon közlekedik a lakásban. Kiságyba csak alvásidőben teszem.

Pár percre egyedül hagyom, pl ha kiszaladok megnézni, jött-e posta, vagy ha wc-re megyek. Ilyenkor vagy ordít, vagy nem. Eddig, ha pl főztem és láb alatt volt, beültettem az etetőszékbe, és látta, mit csinálok, de most prímán elszórakoztatja magát egy serpenyővel meg egy fakanállal. (utána visszapakol)

2011. júl. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Eleinte én sem tettem be soha játszani a kiságyba... De nem egyszerű az alvása,csak éjjel alszik az ágyában,nappal csak velem a hálószobában. Úgyhogy a változatosság kedvéért reggel ott szokott fél órát egyedül játszani,amíg megmosakszom,végigszaladok a lakáson rendet tenni. A nappaliban van a járókája,oda akkor tesszük,ha vasalunk,vagy séta előtt elkészülök. Kis korától kezdve nagyon ügyesen eljátszik egyedül,mostanában csak akkor,ha mi is ott vagyunk.
2011. júl. 21. 09:04
 7/10 anonim ***** válasza:
egy éves a fiam, régota használjuk de mindig orditott bene, most 2 hete elvan benne mert kap egy kistányérban pár szem kekszet vagy kölesgolyot, és mondom neki edd meg, én meg addig pakolok vagy cigit gyorsan elszivom, w, zuhany, de lát közben néha és igy el van néha 10 percet is, de amugy ö sem szeret egyedül játszani, a lakás nálunk is gyerekbiztos teljesen, de ha wcre megyek, nem hagyom egyedül, mégse lehet tudni, még nem tud menni egyedül, gyakran elesik, elfelejt kapaszkodni.
2011. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Én még nem merném egyedül hagyni evés közben! Mi van ha félre nyel?
2011. júl. 21. 11:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha félrenyel, akkor köhög, öklendezik - ösztönből. Azért egy több, mint egy éves gyerek nem fullad meg csak úgy ételtől...
2011. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
csak olyat adok neki amitöl nem nyel félre, nem kemény kekszet, sem ropit, csak kukot vagy bulátát. ha mást eszik, mellette vagyok, de amugy a jároka a lakás közepén van igy mind három szobábol, konyhábol wc-röl mindenhonnan látjuk egymást.
2011. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!