Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit engedhetek? Ma 6...

Mennyit engedhetek? Ma 6 hónapos kislányom felhúzta magát állásba a kiságyban és a járókában, valamint minden olyan helyen ahol meg tud kapaszkodni.

Figyelt kérdés
Leülni viszont nem tud és a kezdeti öröm után látszik, hogy megijedt, kapaszkodik nagyon és nem mozdul. Ilyenkor leteszem a földre. Van amikor viszont elszórakoztatja magát állva, ilyenkor meddig hagyhatom állva? Nem árt a gerincének a sok álldogálás? Ugyanis, most hogy felfedezte, állandóan kapaszkodik mindenhova...
2009. ápr. 27. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy amit magától meg tud csinálni, az már nem árt neki. Akkor ártana, ha nem tudna állni, és te ácsorogtatnád. :) Ez csak példa volt persze. Szóval nyugodtan állhat, én úgy gondolom, majd ha nem bírja, leül.
2009. ápr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha teljesen és totálisan egyedül csinálja, akkor hagyhatod :)

Arra figyelj, hogy ha nyüszög vagy remeg a lábacskája, akkor segíteni kell néha leülni, mert az nehezebb mint felállni.


Egyébként jó korán kezdi :D Kösd fel a gatyád, mert mostantól nem sok nyugtod lesz :D

2009. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!