Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok babámnak olyan...

Ajánlanátok babámnak olyan játékot ami segítheti őt a felállásban? már nagyon szeretne állni, a kezünkbe meg mindenhol, de nincs olyan játékunk amibe bele tudna kapaszkodni és felállni. 10 hónapos múlt

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármit, csak ne kompot, az nagyon sok kárt tud okozni a fejlődésben. Egyébként az enyémek az ágyban/járókában tanultak meg felállni, a rácsokba kapaszkodva. Következő szint a könyvespolc volt, utána meg már a fal mentén is ment. Játékba sosem kapszkodtak, és az sokkal instabilabb is. Elég neki a kezed, az a legjobb segítség. Ha eljön az ideje, megtalálja, mibe kapaszkodjon. Az, hogy próbálkozik, és akar, nagyon jó jel, kár siettetni.
2009. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy 10 hónaposan teljesen normális, hogy itt tart. Nem sieti el, de nem is késő. Ne aggódj, majd megtalálja a maga segítségét.
2009. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:)

köszi a választ, hát van kompja és szeret is benne lenni, gondolom ezért állna....

én nem vagyok annyira ellene a kompnak sokszor csak ebben marad el sehol máshol kb 8 hónapos volt mikor kapta nem előbb...

olyan játékra gondoltam ami stabil vannak fisher Price-os játékok ezekről is szeretnék tapasztalatokat, nem tudok dönteni


köszönöm mégegyszer

2009. nov. 6. 18:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.Nekünk,pont ilyen van:

[link]

Imádja,visszük magunkkal mindenhová.Nem rántja magára,és azzal szaladgál egész nap.Már elmúlt 13 hós,de még nem indult el,de nem is siettetem.Nem szoktam kézzel vezetgetni sem.Most ott tartunk,hogy kb:10 lépést megy önnálóan felénk vagy a bútorokhoz,de még nem esett el úgy hogy megütötte volna magát.Ha elfárad,vagy lecsücsül,vagy négykézláb folytatja.Én jó dolognak tartom mert csak akkor sétál vele ha kedve tartja és nem azért mert erőltetve van.

2009. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne rakd bele a kompba három napig a negyediken fel fog állni. Azt az időt amit a kompban tölt el arra fogja használni, hogy olyan helyet keresen ami mellett fel tud állni. Rakj le neki egy nagyobb kartondobozt.
2009. nov. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kompot hagyjátok el. Egy egészségesen fejlődő kicsinek nincs szüksége kompra. A járássegítővel viszont egyetértek. Alapfunkcióján kivűl is számos felhasználhatósága van, ha jót vesztek. Én ezt javasolnám. A gyógytornászunk is megerősített ebben épp a héten, mikor tornán voltunk és erről beszélgettek a többiek.
2009. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!