Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 6 és fél hónapos....

Babám 6 és fél hónapos. Tegnap óta feláll a járókában és a kiságyban illetve minden olyan helyen ahol módjában áll. De még nem tud ülni. Mikortól várható?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:

lehet, hogy járni is hamarabb fog, mint ülni. viszont nagyon ügyes a babád, az enyém most töltötte be a 6 hónapot, de még nem akar felállni, inkább a mászással próbálkozik.

persze az is lehet, hogy fogja magát, és holnap állásból leül :) nem lehet kiszámítani.

2009. okt. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom hasonló módon cselekedett. Ő 7 hónaposan állt fel először, most 8, és még mindig esze ágában sincs ülni. Már szépen, óvatosan le is tud ereszkedni bútornál, rácsnál, járókában, inkább térdre, időnként véletlenül ülésbe, de még mindig nem az igazi, de akkor is rögtön hasra vágja magát. Én is kíváncsian várom, mire fog ücsörögni:-)
2009. okt. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt,7 hónaposan felállt és kapaszkodva lépegetett,de ülni nem tudott.Hááát,kalandos időszak volt!Ülni mászásból tanulnak meg általában,ha azt gyakorolja,hamar megy,nyugi!:)

Addig is légy résen!:)

2009. okt. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
gratula a babádnak,mi is 7 hósan áltunk fel,rá 1 hétre ment de csak kapaszkodva,ülni viszont csak most ül,8 és fél hónapos volt mikor egyedül megült,szóval,hogy ti mikor fogtok ülni azt csak a babád tudja.
2009. okt. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 6 hónapos (múlt egy kicsivel) és már feláll. Ő hamarabb ült mint állt, de kb. 2 hét különbséggel. Igaz még egy picikét imbolyog mikor ül, de egyedül megy neki, és fel is áll ülésből. Mászásból próbálgatta az ülést és egyszer csak sikerült neki.
2009. okt. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ő már kúszik, mászik, feláll, csak az ülés nem akar összejönni. Csak azért aggódok mert ugye nem tud leülni és ha elfárad borul.
2009. okt. 1. 13:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok, ugyanez. De hidd el, megtanul szépen "leülni" úgy is, ha nem ül, és elfárad. Nálunk már profi módon megy, ülni mégsem ül. Sőt, sokszor észreveszem, hogy semmit nem akar, csak megy "gyakorolni". Feláll, leül, és mászik tovább.
2009. okt. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!