Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fog megtanulni felülni...

Hogyan fog megtanulni felülni és felállni egy kisbaba, ha soha nincs járókában és kiságyban?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 12:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Akkor hol van? Biztos, hogy kiságyban alszik pl....
2009. júl. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Úgy ahogy az enyém. :-) Bár kiságya van, de abban aludni szokott csak. Nálunk a sarokülőgarnitúrán állt és ült fel először. Persze minden pillanatban ott voltam mellette, de nekünk például ott volt a játszóhelyünk. Nem szerette a járókát és mivel azért vagyok itthon, hogy vele legyek, így egész nap foglalkoztam vele inkább, mint hogy sírni hagyjam benne. És 7 hónaposan tanult meg magától felülni és 7,5 hónaposan állt fel. Szóval még csak megkésettnek sem lehet nevezni a mozgásfejlődését. Emiatt felesleges aggódnod szerintem.
2009. júl. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A szülökkel alszik a nagyágyban. A járókája meg nem is rácsos hanem hálós,amiben ha benne lenne,akkor sem tudna miben megkapaszkodni!
2009. júl. 9. 12:07
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kislányomnak egyik sem volt, mégis megoldotta, most 17 hónapos. A természeti népeknél is minden gyerek elindul:)
2009. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Ha ölben van akkor tényleg cikibb a dolog,de ha lennt a földön akkor simán bárhol fel fog állni és ülni!
2009. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A mi járókánk is hálós. Van rajta 4 db műanyag kapaszkodó ha szüksége van rá.
2009. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A rácsosban klasszul fog tudni állni. A felülés a nagyágyban is megy, ahhoz nem kell semmi.
2009. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Általában a franciaágyon van szülői felügyelet mellett,és a földön habtapin!!
2009. júl. 9. 12:12
 9/16 anonim ***** válasza:
Soha nem voltak a gyerekeink járókában!Mi a földre raktuk le őket,onnan indult a nagy felfedezés!!!Mindkettő 10 hónaposan már egyedül ment,semmi gond nem volt velük:)Ja és leginkább velünk aludtak a mi ágyunkban!
2009. júl. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%

Kedves 2. válaszoló. Hiába vagy azért otthon, csak főzöl, takarítasz, ami igencsak veszélyes lehet egy kúszó-mászó babára. Nem kellene a járókát ketrecként beállítani. Hasznos dolog. Lásd az alábbi cikket:

[link]


Kedves Kérdező: mi éppen ezért is veszünk járókát, mert nem szeretném, ha olyasvalamibe kapaszkodna bele, ami veszélyes lehet rá nézve. Kevés helyünk van, de szerintem nagyon hasznos a járóka.

2009. júl. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!