Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák viszitek babátokat a...

Anyukák viszitek babátokat a WC-re, ha Nektek van dolgotok?

Figyelt kérdés

Kicsit furi kérdés, de érdekelne, hogy oda magatokkal viszitek-e?

Én általában soha, sietősre fogom, de mindig eszembe jut, hogy mi lenne, ha pont akkor érné vmi baj.

Mikor még kicsi volt nem volt gond, mert beraktam a kiságyba, de most 13 hós és üvölt, ha nem lát, max,akkor nem ha megszökök, miközben nézi a Minimaxot.


2010. jan. 23. 14:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10 hónapos kislányomat viszem ha ketten vagyunk itthon.A kád mellé állitom elnézelődik.De van hogy babakocsiba ültetem és az ajtó elé tolom,igy szoktam tusolni is.Nem marad egyedül 1percet sem.
2010. jan. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem,bár még picurka a lelkem :O)
2010. jan. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen,neha elofordul:)

Es erdekes h akkor csondbe van:)

Ul a hordozoba adok neki vmi jatekot,neha szemugyre veszi a szamara ismeretlen furdoszobat.

Es beszelgetunk.

6,5 honapos

2010. jan. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én kezdettől fogva engedtem, hogy jöjjön, nem akartam, hogy az ajtó előtt sírdogáljon, vagy ilyesmi. Szerintem ez segít a szobatisztaságra nevelésben is, mert kezdettől látta, hogy "mi van ott", megtanulta, mi a pisi, a kaki, hogy néz ki, és hogy "hova való", és nem fél a WC-től sem. Amikor nagyobbacska lett, és a kíváncsisága is kielégült, már legtöbbször nem is akart közel jönni (Nálunk a WC a fürdőben van, és nagy az egész), vagy be se jött, vagy ha igen, valami mással játszott. Most már majdnem 2,5 éves, legtöbbször nem jön utánam, persze néha igen, és olyan is volt legutóbb, hogy közölte: "ja, kakilsz mama, akkor becsukom az ajtót", és kiment, mert ő is egyedül szereti végezni a nagy dolgát. Szerintem ennek az is az előnye, hogy megtanulta jó korán a nemi szervek nevét, a különbségeket, és így később (oviban) ez nem fogja sokkolni.(Két lányom van)

Persze néha kellemetlen. Amikor menstruálok, akkor én sem szeretem, és a második szülés után sem esett olyan jól, amikor véreztem, de azon is túl vagyunk...

2010. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek:)
2010. jan. 23. 20:48
 16/16 anonim ***** válasza:

nem viszem, 18hós most a kisfiam és amióta tud szabadon mozogni jön magától :)

ebben semmi rossz nincs szerintem.teljesen igaza van az elöttem szolónak.

2010. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!