Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák viszitek babátokat a...

Anyukák viszitek babátokat a WC-re, ha Nektek van dolgotok?

Figyelt kérdés

Kicsit furi kérdés, de érdekelne, hogy oda magatokkal viszitek-e?

Én általában soha, sietősre fogom, de mindig eszembe jut, hogy mi lenne, ha pont akkor érné vmi baj.

Mikor még kicsi volt nem volt gond, mert beraktam a kiságyba, de most 13 hós és üvölt, ha nem lát, max,akkor nem ha megszökök, miközben nézi a Minimaxot.


2010. jan. 23. 14:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2010. jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Előfordult igen, hogy a wécé elé ültettem vmi játékkal, és bentről beszéltem neki meg kipislantottam.

Különösen miután egyszer a 3 éves bátyja kibukfenceztette a kiságyból és mire kiértem már nem tudom mit tologattak az előszobában. De általában inkább iparkodok.

Hacsak az lenne a probléma hogy üvölt nem vinném.

2010. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én sem viszem, csak úgy félek nehogy akkor csináljon vmi hülyeséget, mert azt nagyon tud....:)
2010. jan. 23. 14:24
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

az enyém már 6,5 hónapos kora óta oda megy a lakásban, ahová akar. tehát természetesen nem rakom bele a kiságyba, ha wc-re megyek.

most 16 hónapos, és vagy ott áll az ajtóban és néz, vagy elvan a lakásban és játszik. nem kell megszöknöm, ha wc-re akarok menni.

2010. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
na, jó , úgy látom férre értettetek:(
2010. jan. 23. 14:31
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is vittem már magammal. Nekünk elég rossz a ház belső elosztása, csak fent vannak szobák az emeleten és ott nem akartam egyedül hagyni amikor nem maradt el. Nekem most lesz 1 éves, most már itt hagyom, berakom a kiságyba valami játékkal és spuri, gyorsan elintézem a dolgomat és megyek vissza. Szerencsére még nem csinált semmi rosszat, pedig ezt szinete minden reggel eljátszuk.
2010. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
mit értettünk félre?
2010. jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem csüngő kismajmom van:) mondom, hogy megyek pisilni, már megy is a fürdőbe, röhög, ahogy pisilek, adja a wc-papírt... Hát én sem hagyom kint a szobájában anélkül, hogy szólnék. Van amikor jön, van amikor játszik tovább.
2010. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11 hónapos lányom mindíg jön utánam, bárhová is megyek a lakásban, így a wc-re is. Én nem vinném, de nem érdekli a véleményem :o) csak jön utánam. Egész nap rajtam lóg, sír ha nem lát,vagy ha két lépésnél távolabb vagyok tőle...
2010. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
1 éves nem nem viszem be magammal,de rendszerint utánam jön,és az ablakot ütögeti addig még ki nem megyek.De nem sír,vagy hisztizik.de látom is,és tudom is,hogy nem csinál semmi bajt.De mi az amit ezen félre lehet érteni?
2010. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!