Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós babám kb.3 hete ismét...

7 hós babám kb.3 hete ismét eszik éjjel 2-szer is. Más babája is felkel enni?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni?
2010. jan. 22. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is megint felkel, és nem tudom, mit tegyek... eddig adtam neki enni, néha jól be is lakmározott, de lehet, hogy csak vizet kéne?
2010. jan. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és (1. vagyok), napközben őrjöngve sír, hogy mennyire éhes, aztán meg alig eszik valamit....
2010. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 hétig átaludt minden éjszakát. Azt hittük a párommal, most jön a "nagy pihenés" ideje. 1 hét múlva megint felkelt. Mondjuk nálunk "csak" 1x, de én úgy olvastam, hogy ilyenkor már javában alszanak a babák.... hát.....ezek szerint nem vagyunk 1dül....(8 hónapos)
2010. jan. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2010. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaz nekem már 17 hós a lányom, de én is hasonló cipőben járok. Másfél hós korától átaludta az éjszakát, aztán nyolc hósan felborult a rend, velünk kezdett aludni, de csak inni kelt fel. Mostanában hajnalban megint ébred, hogy éhes. Először azt hittem hiszti és csak inni adtam neki, de nem tudott visszaaludni, ment ki a konyhába, hogy éhes. Ha adok neki egy kis tápszert akkor visszaalszik. Mondjuk nálunk hozzátartozik, hogy napközben sokszor nem hajlandó enni, a súlyával is gondok vannnak. Szerintem próbáltd meg, hogy vizet adsz neki, ha éhes akkor úgysem elégszik meg vele. Én most úgy állapodtam meg magammal, mégha hozzá is szokik akkor is adok neki enni és megpróbálom jobban erőltetni az esti evést hátha akkor nem éhezik meg. Egyébként nálamis szokott lenni, hogy arra ébredek hajnalban, hogy nagyon éhes vagyok, de nyilván felnőtt fejjel nem rohanom le a hűtőt..
2010. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is elkezdett ennyi idősen felkelni enni. 3 napig ezt játszottuk aztán vettem Humana 2es, majd mikor 8 hós lett 3-as tápszert éjszakára azt adom neki és visszaállt a rend most 10 hós és alszik Hála Istennek.
2010. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!