Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája fogzás miatt...

Akinek a babája fogzás miatt többször felkel éjjel mindig megeteti?

Figyelt kérdés

Próbáltam cumival nyugtatgatni, de a vége cicizés lett. Szerintem nem jó, hogy este olyan gyakran evett, mert így csak a hasa fájdul meg (hajlamos rá)!

Elalvás előtt kapta a homeós bogyókat, illetve kúpot, majd éjszaka Dentinox-ot, majd később Panadol szirupot, így sem aludtunk sokat! Meddig szokták ezt csinálni? Úgy sajnálom szegényt, olyan mintha nem tudnék segíteni neki.

Ki hogy csinálja? Kinél mi vált be megnyugtatásra?


2010. jún. 2. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
friss élményeket írok. Pár napja mi se bírtunk aludni, mert a baba 2 óránként felsírt. Annyira kétségbeestünk (első baba) hogy már azt találtuk ki, hogy apa elfeküdt, a babát meg rátettem és simogattuk a hátiját. A meleg meg az ölelés (+ dentinox) megnyugtatta.
2010. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a chamomilla segített,nem 5x,csak 2x ébredt meg éjjel,de csak félálomban,cicivel azonnal visszaaludt,nem is evett,csak ivott egy kortyot,aztán aludt.
2010. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam mindig szopik ha felébred. Ez van, hogy két óránként történik. Van amikor csak iszik, de van amikor eszik is rendesen. Szerencsére mi már kinőttünk a hasfájásból(kemény öt hónap volt), így én amikor csak megébredt cicire rakom.

Mi eddig a homeós bogyókat és viburcolt próbáltunk és egészen a múlt hétig nagyon jól beválltak, de szerintem most beindultak a szemfogak és már semmi nem használ. :( Így marad a szopi éjjel és még többször nappal is. :)

2010. jún. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem 3 és fél óra alatt 4-szer ébredt, ebből háromszor evett! Nem tudtam vele mit csinálni már! Ezért gondoltam, hogy ez a hasa rovására megy majd! Mi 3 és fél hónaposan nőttük ki a hasfájást! Most a héten lesz 7 hónapos, már 2 hónapos kora óta nyáladzik, rág, meg ilyesmi, eddig nem volt ilyen rossz éjszakánk, bár már most egy hete többször kell mint eddig, de mára virradóra minden túl tett! Homeós bogyót és kúpot adtam már én is neki bőven, de lehet, hogy nekünk nem ér semmit! Hozzáteszem, hogy délutántól alig evett és csak nyűgösködik, sírdogál, kínlódik! Adtam neki Panadolt is már de semmit sem ért, előtte meg Chamomillát (vagy mit) az sem ért igazán sokat, bár egy fél órát aludt utána, már ez is valami! :(
2010. jún. 2. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:
hosszú- hossszú hónapokig mentnálunk, hogy akár 20x is ébredt éjjel a foga miatt, mindig cicit adtam neki, volt h evett rendesen, volt hogy csak nyugtatásnak kellett...nálunk egyedül ez vált be. most 17 hós, és úgy tűnik, kezdi kinőni az állandó éjszakai ébredéseket (lekopogom).
2010. jún. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!