Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás lehet? 4.5 hónapos...

Fogzás lehet? 4.5 hónapos babám napok óta nyugtalanul alszik, többször felsírdogál, ide-oda rakja a kis fejét (hason alszik. )

Figyelt kérdés
Olyan kis beesett az arca, a szeme. Többször bukik is, lehet, hogy mert az öklét nyomkodja állandóan a szájába?
2010. nov. 8. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
ha betegnek látod,a kedve se jó,akkor vidd el orvoshoz,amúgy lehetséges hogy akár a foga is lehet.nálunk 3 hónapos korban kezdődött és 8 hónaposan bújt ki az első foga.és bizony azzal járt hogy éjjel sokszor felébredt,nehezen aludt vissza,felsírt.ha első babád és bukik is ,én saját magam megnyugtatására elvinném az orvoshoz.én 2x csináltam ezt eddig a 8.5 hónap alatt,de egyszer sem szégyelltem magam a doki előtt,inkább lássa orvos ha nem vagyok biztos enne,mint hogy baj legyen.
2010. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Háát az,hogy beesett az arca,szeme az nem annyira a fogzás jele!A nyugtalan alvás,felsírdogálás az már igen és az is,hogy az öklét a szájába nyomkodja!Nemtudom én azért lehet megnézetném dokival mert az nem olyan túl jó hogy beesett az arca!

Fogzásra küldök egy pár linket:

[link]

[link]

remélem tudtam segíteni!

2010. nov. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!