Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek a babája...

Anyukák, akiknek a babája többször felkel éjszaka hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rosszul! Van olyan ember,aki ezt jól bírja?
2010. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mint egy zombi,de meg lehet szokni.....

Csak a reggeli ébredés pokoli nehéz,de a nagylányom 2,5 éves :) nem hagy békén.......

2010. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálam is több mint 1 éve tart sajnos,még soha nem aludta át az éjszakát a kisfiam.És te?
2010. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nehezen, de már megszoktam. csak az idegesít, mikor apa ilynekor a fejére húzza a takarót, mintha meg sem hallaná, hogy sír a baba... :)) de mindegy, mert napközben én meg tudok aludni, miközben ő dolgozik :-P


Néha átalussza az éjszakát, de a fogzás, meleg, szeles hidegfront stb. miatt néha megébred. Éjjel már nem szoptatom (2,5 hónapos kora óta), csak bemegyek hozzá, hassimi, cumi és már alszik is. Ezt félálomban is meg tudom tenni... Bízok abban, hogy minél hamarabb elnövi az ébredéseket. Most 6 hónapos.

2010. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk tápszeres a babánk, 10 hónapos és mikor milyen kedve van, kb. minden 2. éjszaka kel fel. Ma pl. 3/4 6-ig aludt, de az éjjel felriadt és vissza kellett simogatnom. Mivel tápszeres, mi úgy oldjuk meg, hogy egyik héten Apa kel hozzá, másik héten én. És amióta ezt a fantasztikus dolgot kitaláltuk, sokkal jobb. :)
2010. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, az első 2 hónapban teljesen kivoltam idegileg... úgyhogy mikor eleget evett már napközben, akkor éjjel cumival szoktattam le a szopizásról. Akkor 1 hónapig átaludta az éjszakát, 3,5 hónapos korától kezdve azonban megint megébred, de hetente csak 1-2 nap fordul elő.
2010. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az én kislányom most 5,5hónapos de még ő sem aludta át egyszer sem. Van hogy többször felkel. Az én párom sem valami segítőkész,mindég megígéri hogy majd hétvégén ő kell hozzá,de mire oda jutunk ő úgy csinál mint aki nem hall.
2010. júl. 19. 15:01
 8/12 anonim ***** válasza:
17 hónapos a kisfiam, eddig kb. 3 éjszakát aludtz el. Anyatejes, még mindég 1x ébred és szopin alszik vissza. Én már megszoktam.
2010. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Keserves! Mi még a hasfájással bajlódunk, egész éjjel nyögdécsel meg nyüszög, nem győzöm forgatni hasáról oldalra és vissza.Mondjuk ő mellettem alszik, nem kell kimásznom az ágyból.
2010. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nehezen :(

Mindkét gyermekem kel még éjszaka, nagyobb 2 éves, pici 2 hónapos. Az éjszakám abból áll, hogy szaladok egyik gyerektől a másikig. Egyiket szopiztatom, másikat simogatom, altatgatom.

Néha azért becsúszik nekem is 1-1 óra alvás :)

Annyira fáradt szoktam lenni, hogy pl. a szemetet a szennyestartóba teszem, meg hasonlók. De azért lehet bírni a strapát.

Ha lehetne egy kívánságom, akkor csak annyit kérnék, hogy aludhassak, mondjuk egyhuzamban 3 órát. Egész éjszakáról álmodni sem merek...

2010. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!