Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája fekve utálta...

Akinek a babája fekve utálta a babakocsit, az ülve már szereti?

Figyelt kérdés
Annyira reménykedek.......Már fél éves, de még egy jót nem sétáltunk, csak magamra kötve viszem mindig.
2010. jan. 20. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
szia, enyém jó darabig szerette, de oylan 10-11 hós kora óta megint utálja. most 13 hós.
2010. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is utálta amíg nem tudott ülni.Állandóan üvöltött ha sétálni mentünk.Most meg azért sír ha rossz az idő és nem tudunk menni sétálni,annyira imádja a babakocsit. Van hogy itthon is bele akar ülni.Kitartás!
2010. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jajj de jó lenne....... Köszönöm!
2010. jan. 20. 21:05
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem nézelődni szeretne. Tedd a babakocsira a bébihordót! Tuti tetszeni fog neki, h rendesen kilát. Több ismerős baba megnyugodott! Sok sikert! Remélem beválik!
2010. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van. Talán egy hónapos koráig sétálgattunk békében, addig aludt séta közben. Utána már nem szerette, üvöltött a mózesben, de ha kivettem és nézelődhetett, mindig megnyugodott. Most 6,5 hónapos és a sportrésszel viszem, kicsit megemelve. Így már szereti! Eleinte jó sokáig nézelődik, majd szépen lassan elalszik és alszik kb fél-3/4 órát séta közben. Örülök nagyon, mert nagyon szeretek sétálgatni Vele.
2010. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szeretnék.........
2010. jan. 21. 07:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Először csak a környéketeken sétálj vele, és csak addig, amíg bírja. Egyre többet lesztek kint, majd meglátod. Nekünk is így szokta meg a babakocsit a baba. Még fekszik benne.
2010. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Torkaszakadtából ordít. Amennyit hagyom, akár 40 percet is.
2010. jan. 21. 15:14
 9/9 A kérdező kommentje:
Lecseréltem a mózest a sportrészre és kicsit megemelve kivittem ma! És jóóóóóóó volt! Nem sírt! Elaludt!!!!!!!!! Reménykedek!!!!!!
2010. jan. 21. 20:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!