Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én babám nem szereti...

Csak az én babám nem szereti a babakocsit? Hogy vigyem sétálni?

Figyelt kérdés

A mózesben csak akkor volt el, ha eleve aludt mikor beletettem, és ha nem értem haza mire felébredt, üvöltve mentünk hazáig. négy és fél hós, most már kétszer a sportkocsit használtuk, azt hittem más lesz a helyzet mert hogy abból kilát, stb. De meg szerencse hogy apa jött velünk második alkalommal, ő hozta a gyereket, én meg toltam az üres kocsit. Kenguruban hordom levegőzni, de mi lesz ha nem csak 5,5 kg lesz? Megszeretheti még a kocsit, vagy én megszerettethetem vele valahogy?

A lakásban is kipróbáltam a kocsiba tenni, hátha a sok ruha miatt nem szereti, de nem nagyobb a siker.

Mindenki azt mondta a babák szeretik a babakocsit. Az enyém kivétel csak?


2009. márc. 31. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Anno mi is megszenvedtünk vele! Alig vártam, hogy kimehessünk az utcára erre visítás volt minden próbálkozásnál! Én be vittem a kocsit a lakásba és abban tologattam otthon is! Eleinte így sem ment de a védőnőm javasolta, hogy tegyek mellé valamit amin érzi az illatomat! Mellé raktam a kispárnámat onnantól nem volt gond! Később lecseréltem a pizsomámra, amit azóta is visz mindig magával azzal alszik!:) 3,5 éves!
2009. márc. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk ugyanez a helyzet!!! :((( Már 5 hónapos a kisfiam, elöször én is azt hittem, hogy a mózes, sok ruha stb. Lecseréltem a babakocsit vettünk sportkocsit és ugyanaz a helyzet. Én már kivagyok teljesen, mert itt a szép idő és mi bent punnyadunk a lakásban, mert csak percekre tudunk kint lenni amig birom a kezemben, (7és fél kg)Mennék sétálni, levegőzni...megpróbáltam én is mindent. Már beletörödtem, hogy ez igy marad, majd ha elkezd járni akkor jobb lesz .Ha még melegebb lesz talán a járókába kitudom tenni a kertbe.Vannak ilyen babák..ne idegeskedj!
2009. márc. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk egyelőre a délutáni alvását tölti a babakocsiban, 3 hónapos. Háton fekve Ő sem marad meg benne, folyamatosan sír, nyöszörög. Egy ideje viszont hasra fektetem, betakarom, és a füves udvaron tologatva 3 perc alatt elalszik. Tegnap is így aludt egyhuzamban 3 órát.
2009. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! NYUGI!! Ezt a kérdést már is feltettem itt! :-))

A fiam 3 hónapos, és nem nagyon szereti a babakocsit.

Amíg el nem alszik benne, van hogy 15-20 perc séta után csak addig szinte végig üvölt, sivít, de már nem érdekel a dolog, muszáj neki megszoknia a dolgot. eleinte foglakoztatott, hogy mit szólnak mások, ha hallják a fiamat sírni, de ez van, 1x megunja, és bealszik. Felénk van 1-2 rázkódós utca, ott szoktam tolni, kicsit elringatja. Már feljebb emeltük mi is a kocsit, bér még így sem lát ki. A sapkát sem szereti, én várom az igazi tavaszt, amikor már nem kell ezer ruha a gyerekre, és ha már pl. tud fogni vmit, csörgőt, lehet, hogy jobban ellesz benne. most alszik, de ha felébred, és szopizik megyünk ki, már kitoltam a kocsit, tudom, hogy lesz sírás, de nem lehetünk mindig a lakásba!

sok erőt+kitartást nektek! :)))

2009. márc. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem 10 hós a babám és ezelőtt 2 hétig rémálom volt a séta. Ha már 20 percet kibírt visítás nélkük, örülhettem. a világon mindent kipróbáltam, de újszülött kora óta rettenetesen sírt. Végül vettem egy új babakocsit, és azóta napi 2 órát(!!!!!!) lehet vele sétálni, nem győzök ámulni. Nem hittem volna. Nem tud még ülni egyedül, de a támlát már fel lehet húzni, és kapaszkodik a kis karfába, ami nem pohártatrós tálca mint eddig és magyaráz, vísít, nézelődik. Graco Quattro tourt cseréltem Hauck babakocsira. Hátha valakinek segítettem.

2009. márc. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
HA NEM MARAD EL A GYEREK A KOCSIBA, TI HOGYAN OLDJÁTOK MEG A BOLTOT, POSTÁT, TAKARÉK, BANK, STB??
2009. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bolt: harmadik szomszéd kenguruban viszem+anyu boltos és még (sajna) náluk lakunk. Posta: mobilposta van, vagyis házhoz jön. A többi helyre a férjemmel megyünk, mert csak autóval lehet megoldani. Tudok vezetni, de első ülésre nem lehet bekötni, és eddig szerencsére nem kellett vele egyedül mennem sehova, mert idegesít hogy nem látom mit csinál út közben. Biztos buggyantnak tartatok, de.... Pénteken viszont valószinű egyedül kell vinnem dokihoz, hát... Majd megoldom.
2009. márc. 31. 19:17
 8/8 anonim válasza:
Az én kislányom most lett 1éves,az utobbi pár napban rá sem ismerek..ha pelenkázni kell üvölt,hisztizik,átfordul,szo szerint menekül,nem hagyja magát.ütöget,dühöng,belémharap,csapkod,ha valami nem sikerül elsöre még jobban dühöng..oke ez hiszti mind de hogy már a buggy-ban sem tudok vele lemenni a boltba mert 10perc után üvölt amig ki nem veszem??????ez miert van???még csak segitéggel totyog de innentöl h vigyem bárhova is a babakocsiban????
2012. jan. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!