Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szereti a babakocsit? Mit...

Nem szereti a babakocsit? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Kicsi fiam 5 hetes, és nem nagyon tűri a babakocsit, általában sír benne, tegnap is a fél utat végigsírta.Így nem nagyon tudok vele menni sétálni, mert hát neki sem jó , meg nekem sem.Pedig még most lenne jó idő, meg hát nekem is kellene egy kis mozgás, levegő meg neki is.De inkább nem megyünk.Persze az autókázást azt nagyon díjazza, mindig jót alszik benne, de hát megint más.Mit tehetnék, már akartam új babakocsit venni, mivel ez használt, de egyrészt pénz sincs rá és nem hiszem hogy használna.

Volt valaki még így, és ha igen akkor hogy oldotta meg?


2009. okt. 6. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a helyzet.

Bár én sose vettem ki belölle ha elkezdett sírni kapott egy cumit és 5 perc múlva már nézelődött is.

Most már viszonylag jól tűri.

2009. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak nálunk még a cumit sem akarja elfogadni, csak ha odafogom neki, de akkor sem mindig, kiköpi, meg hát amúgy sem lehet egyszerre fogni a cumit meg tolni a kocsit(érdekes felállás lenne).Pedig nagyon szeretném már kivinni hosszabb időre.
2009. okt. 6. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Akár én is írhattam volna! A Lányom 4 hetes és eddig 1* aludt a babakocsiban, de legtöbbször Ő is sír. Talán mire jön a tavasz és nagyobb lesz, jobb lesz! Akkor már nem kell feküdnie, kilát majd belőle és biztosan élvezni fogja amit lát. Legalábbis remélem! :-)

Ja, a cumis módszer nálunk sem jött be, csak autókázás!

2009. okt. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

nekem 1 hós volt a lányom mikor megkezdődött a pocifájás, és ezzel megszűnt a babakocsizás is . nem marad meg bent a mai napig, pedig már 5 hónapos. én cipeltem, legalább friss levegőn voltunk, habár ez kicsit fárasztó mutatvány. nekem úgy van el, ha a babakocsiba beleteszem az autós ülést és abba ültetem a kislányt:) így kilát és nincs gond

2009. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.Mi is igy voltunk,egészen addig,amig el nem kezdett ülni.Mostmár sétálhatok vele,mert látja körülötte a dolgokat.8 hos baba anyukája
2009. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!