Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan, hogy egy baba...

Létezik olyan, hogy egy baba nem bírja/nem szereti/utálja a babakocsit, és nem marad el benne?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, például az én lányom. Sajnos. Piciként csak úgy tudtam sétáltatni, hogy alvás időben, mert akkor elrázta a kocsi. De ha felébredt, futólépés hazafelé. Most vagyunk 6 hónaposak de sajnos a helyzet nem sokat javult. Most úgy próbálom sétáltatni, hogy itthon alszik, eszünk és utána sétálunk. Valamennyi ideig elvan benne, most már félülésben elnézelődik egy darabig. És irigylem az anyukákat akik órákig lent vannak és beszélgetnek, de nekünk ez nem jön be. Ráadásul kengurut is vettünk, hátha az jobb lesz, de abban még annyira sem marad meg.

Nem tudom van e megoldás?!

2009. márc. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
hallottam már probáld bele szoktatni( mindig kicsit )
2009. márc. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mennyi idős a babád? mert lehet, h már nézelődni szeretne és a vízszintesben fekvés azért nem jön be neki.
2009. márc. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első választ szóról szóra írhattam volna akár én is. Megoldást én sem találtam, talán ha már nem kell úgy beöltöztetni, jobb lesz. Most már akkor üvölt, és tépi le magáról az anorákot, amikor még el sem indultunk. A sapkát külön élmény felimádkozni rá. Aztán ha nem is sír, de végig morcos a kocsiban. Ezért én inkább az erkélyre ülök ki vele sokszor, ha nem érzek magamban lelkierőt ehhez a kínlódáshoz.
2009. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én babucim is pont ilyen, sétálni csak akkor tudunk menni, amikor alvásidő van, és akkor nagy nehezen elalszik benne, de egyébként pedig sir. Nekem ez azért furcsa mert napközben bent a lakásban pár hete meg csak a babakocsiban

alszik jó nagyokat. Szóval nem értem..

2009. márc. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem 10 hetes a fiam, eddig még nem voltunk kint sokat kocsival, de eddig aludt, amikor elindultunk, vagyis akkor mentem ki vele az utcára, amikor bealudt, amíg ébren volt csak az udvaron tologattam. Tegnap megpróbáltam úgy hogy nem aludt, hát volt nagy írás!! Ő sem bírja a sapkát, és a bundazsákot, én várom a jó időt, amikor már nem kell nagyon beöltöztetni. :-))
2009. márc. 4. 11:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Hajjaj! Az én kisfiam max. 40 percet bír ki ordítás nélkül, pedig már az ülőrészt szereltük a kocsira, hogy kilásson. (Már tud ülni picikét, azért szereltük át.) Amíg egészen picike volt, még elaludt benne, és sétáltam vele 2-3 órát. Kb. 4 hónapos kora óta viszont nem hajlandó aludni benne, sőt, úgy balhézik, mintha a fogát húznák.

Ezért én belőttem a 40 perces sétát, az utolsó 10 percben már itt körözök a lakás körül, hogy fel tudjak szaladni vele, ha elkezd balhézni.

2009. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!